Terug naar resultaten

Scoop: Appartement te huur in Leuven met 1 slaapkamer

€ 950
CEPCC
30
30
1
1
Omschrijving

Moderne bemeubelde studio op centrale ligging

Deze volledig bemeubelde studio op het gelijkvloers combineert comfortabel wonen met een uitstekende ligging nabij het centrum. Dankzij de centrale locatie bevinden tal van faculteiten en lesgebouwen, winkels, openbaar vervoer en het park zich op korte afstand. Hierdoor is de studio zowel geschikt voor studenten als voor jonge werkenden die centraal en comfortabel willen wonen.
De studio beschikt over een praktisch ingerichte keuken met vaatwasser, combi-oven en koelkast met vriesvak. De afzonderlijke badkamer is voorzien van een douche, lavabo en toilet. De studio wordt volledig bemeubeld verhuurd: alle meubels die op de foto’s te zien zijn, zijn inbegrepen. Verwarming gebeurt via een energiezuinige warmtepomp, die tevens als airconditioning kan worden gebruikt.
De studio is onmiddellijk beschikbaar. De huurprijs bedraagt €950 per maand, aangevuld met €70 per maand voor water, internet en elektriciteit van de gemeenschappelijke delen. Het privatieve elektriciteitsverbruik wordt door de huurder via een individueel contract rechtstreeks met een energieleverancier afgesloten. Meer interesse of een bezichtiging inplannen? Neem contact op via info@homies.be.

Financieel

Maandelijkse kosten (€/maand)
70 €
Beschikbaar vanaf
01-08-2026

Gebouw

Type pand
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
30 m²
Nieuw gebouw
Nee

Terrein

Perceeloppervlakte
30 m²

Indeling

Aantal slaapkamers
1
Oppervlakte slaapkamer
8 m²
Aantal badkamers
1

Comfort

Domotica
Ja
Parlofoon
Ja
Lift
Nee

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
211
EPC-label
C
Unieke code EPC
20220822-0002658958-RES-1

Locatie

Parkstraat 62, 3000 Leuven

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden