Terug naar resultaten
Laatste dag!

Scoop: Huis te huur in Beringen met 3 slaapkamers

Muizenheidestraat 32, 3580 Beringen
€ 1.200
CEPCC
195
3
1
Omschrijving

mooie gezinswoning met 3 slaapkamers en tuin

Prachtige woning gelegen in een rustige, residentiële woonwijk tussen Heusden en Beringen. Deze woning biedt het beste van beide werelden - de serene rust van een woonwijk en toch dichtbij alle voorzieningen die u nodig heeft. Met 3 ruime slaapkamers en een splinternieuwe badkamer, is deze woning perfect voor een gezin op zoek naar comfort en gemak.

Stap binnen in de lichte en luchtige leefruimte, waar u kunt ontspannen en genieten van gezellige avonden met uw dierbaren. De volledig nieuwe keuken is een droom voor elke kookliefhebber, met moderne apparatuur en voldoende kastruimte om al uw keukengerei op te bergen.

Buiten vindt u een garage voor het veilig parkeren van uw voertuig, een terras waar u kunt genieten van de zon en een tuin waar kinderen vrij kunnen spelen. Of het nu gaat om een barbecue met vrienden of een rustige middag in de zon, deze buitenruimte biedt tal van mogelijkheden voor ontspanning en vermaak.

De ligging van de woning is ideaal, met gemakkelijke toegang tot de oprit, scholen en winkels in de buurt. Of u nu boodschappen moet doen of uw kinderen naar school moet brengen, alles is binnen handbereik.

Gebouw

Type pand
Huis
Subtype
Huis
Bewoonbare oppervlakte
195 m²

Terrein

Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Tuin
Ja

Indeling

Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
1
Terras
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
273
EPC-label
C

Locatie

Muizenheidestraat 32, 3580 Beringen