Appartement te huur in Knokke-Heist met 2 slaapkamers

€ 1.650
AEPCA
100
2
2
Omschrijving

2-slaapkamerappartement in nieuwbouwresidentie Watervliet

RESIDENTIE WATERVLIET - Gelijkvloers - Energiezuinig nieuwbouwproject met een hoogwaardige afwerkingen gelegen in het centrum van Knokke, nabij de Winkelstraten en op enkele meters van het strand.

INDELING:
- Bij het betreden van het gelijkvloers appartement komen we in de open leefruimte met bijzonder veel lichtinval, op de vloer werd een Belgisch/Italiaans keramisch designparket gelegd.
- Een open Belgische DEKEYZER laminaatkeuken met UNISTONE werkblad/spatwand en MIELE toestellen.
- Duitse SCHÜCO aluminium schuiframen, nachthal met glasdeur, zonneterras in het zuiden en een klein terras in het noorden voor maximale lichtinval,
- Op de nachthal is er een apart toilet en technische ruimte met voorziening voor een wasmachine.
- Vervolgens komen we in de masterbedroom met aansluitend eigen badkamer voorzien van bad/douche-combinatie en ruime wastafel, volgende materialen werden gebruikt in elke badkamer: Italiaans CATALANO keramiek met NOBILI verchroomd kraanwerk, Duitse KALDEWEY douche/bad (hotelkwaliteit)
- De tweede slaapkamer beschikt tevens over een douchekamer, ingemaakte kasten en gezellig terras. Vanuit dit terras is er rechtstreeks toegang tot een private berging.

EXTRA INFORMATIE:
- Videofoon met mogelijkheid om de voordeur te openen met card/cijfercode/WIFI op smartphone
- TV en internet op alle kamers
- Inbraakpreventie : camerabewaking gemene delen zonder verstoring van privacy,
- Energiezuinige E20-woning met Zweedse NIBE geothermische warmtepomp voor vloerverwarming en -koeling, sanitair warm water (afrekening op calorimeter).
- Naast thermisch ook akoestisch geïsoleerd tussen de verschillende verdiepingen en buren
- Ventilatie D met energierecuperatie
- Technische inbouwkasten zijn voorzien

Algemene onkosten: €125/maand
Zeer ruime privatieve berging (10m2) gelegen op niveau -1, in de kelderberging kan u uw fietsen plaatsen (oplaadpunt voor elektrische fietsen voorzien). De kelderberging is makkelijk te bereiken met de lift, ook uw fietsen kunnen via de lift naar beneden worden gebracht.
Beschikbaar vanaf: 01/04/2026.

Het appartement werd volledig geschilderd voor de oplevering. Alle appartementen zijn uitgerust van lichtarmaturen over het hele appartement.

HUURVOORWAARDEN:
- Kan op vennootschap worden gehuurd.
- 3 maanden huurwaarborg
- verzekering
- plaatsbeschrijving op gedeelde kost (50/50)
- indien tweede verblijf: taks tweede verblijf ten laste van de huurder
- verbruik nutsvoorzieningen (water, gas, elektriciteit, internet, ...) komt bovenop de huurprijs en wordt bij intrede op naam van de huurder geplaatst.
-Mogelijkheid om meubels over te nemen van huidige huurder

Financieel

Huurgarantie (maanden)
3

Gebouw

Type pand
Appartement
Subtype
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
100 m²

Terrein

Tuin
Ja

Ligging

Omgeving / buurt
Centraal
Openbaar vervoer nabij
Ja
Afstand tot openbaar vervoer
50 m

Indeling

Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
2
Type badkamer
Alle comfort aanwezig

Comfort

Videofoon
Ja
Lift
Ja
Gepantserde deur
Ja

Energie

EPC-label
A
Dubbele beglazing
Ja
Type verwarming
Vloerverwarming

Ruimtelijke ordening

Overstromingsgevoelig gebied
Niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied

Locatie

Julius Hostestraat 11 01, 8300 Knokke-Heist

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden