Appartement te huur in Geraardsbergen met 2 slaapkamers

€ 825
BEPCB
85
180
2
1
Omschrijving

Gezellig dakappartement met twee slaapkamers in Idegem

Schrijf je via volgende link in voor een bezoek: https://sl1nk.com/kw26cmn

In Idegem, een deelgemeente van Geraardsbergen bevindt zich dit volledig afgewerkte dakappartement op een strategische locatie, met diverse faciliteiten in de nabije omgeving.

Het appartement verwelkomt u in een bijzonder ruime en lichtrijke woonkamer, dankzij de grote raampartijen die zorgen voor een aangenaam open gevoel. Aansluitend bevindt zich de volledig geïnstalleerde keuken, met directe toegang tot het zonnige terras waar u doorheen de dag volop van de zon kunt genieten.

Verder beschikt het appartement over twee ruime slaapkamers, een praktische berging, een apart toilet en een badkamer uitgerust met zowel een douchecabine als een ligbad.

Een bijkomende troef is de staanplaats voor de deur, wat zorgt voor extra comfort.

De huurprijs bedraagt €825/maand.
De beschikbaarheid is bespreekbaar.

Financieel

Prijs
825 €
Huurgarantie (maanden)
3
Huurgarantie (bedrag)
2.475 €

Gebouw

Type pand
Appartement
Subtype
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
85 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
180 m²

Ligging

Omgeving / buurt
Landelijk

Indeling

Aantal slaapkamers
2
Oppervlakte slaapkamers
16 m²; 8 m²
Aantal badkamers

EPC-score (kWh/(m² jaar))
135
EPC-label
B
Unieke code EPC
20230826-0002973301-RES-1

Ruimtelijke ordening

G(ebouw)-score
A (geen overstroming gemodelleerd)
P(erceel)-score
A (geen overstroming gemodelleerd)
Overstromingsgevoelig gebied
Niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied

Locatie

Aalstsesteenweg 127 3, 9506 Geraardsbergen