Commercieel te huur in Deinze

€ 6.445
499
499
Omschrijving

Uitstekend gelegen kantoorruimte van 499 m² met visibiliteit op E17

Casco kantoorruimte op toplocatie vlak naast en met visibiliteit van de E17. Uitstekend gelegen in de unieke industriezone 'De Prijkels', geniet dit terrein van een vlotte bereikbaarheid dankzij de onmiddellijke aansluiting op de E17, op slechts 5 minuten rijden van op- en afrit 7 Deinze.

De kantoorruimte met een oppervlakte van 499 m² is gelegen op de eerste verdieping. Daarnaast geniet het kantoor van veel natuurlijke lichtinval dankzij de grote raampartijen. Dankzij de casco-oplevering heeft u de flexibiliteit om de ruimte volledig aan te passen aan uw specifieke wensen en behoeften. Tevens zijn er ruime parkeerplaatsen voorzien.

Voor meer informatie, het lastenboek of een vrijblijvend plaatsbezoek, neem contact op met PANORAMA B2B GENT KANTOREN via 0477 44 39 30.

Gebouw

Type pand
Commercieel
Bewoonbare oppervlakte
499 m²
Bebouwde oppervlakte
499 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
499 m²
Meest recente bestemming terrein
Agrarisch gebied

Indeling

Aantal slaapkamers
0
Aantal badkamers
0
Aantal toiletten
0

Comfort

Lift
Nee

Energie

E-peil
0

Ruimtelijke ordening

G(ebouw)-score
D (middelgrote overstromingskans onder huidig klimaat)
P(erceel)-score
D (middelgrote overstromingskans onder huidig klimaat)

Locatie

Nijverheidsstraat 2, 9800 Deinze

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden