Handelspand te koop in Opwijk

Handelspand | Commercieel

€ 298.000
250 m²
CEPCC
Omschrijving

OPWIJK - Bestaand handelspand met ontwikkelingspotentieel

OPWIJK - Bestaand handelspand met ontwikkelingspotentieel

Dit commercieel gelegen handelspand beschikt over een gelijkvloerse open ruimte van ca. 250 m² en biedt daarnaast aanzienlijke buitenruimte. Dankzij de ruime oppervlakte en de flexibele indeling is het pand geschikt voor tal van activiteiten en doeleinden.

Ontwikkelingsmogelijkheden: naast het pand bestaat de mogelijkheid om de aanpalende grond aan te kopen voor € 125.000. Hierdoor ontstaan er op termijn interessante ontwikkelingsmogelijkheden, waarbij een nieuwbouwproject met commerciële ruimtes op het gelijkvloers en woongelegenheden op de verdiepingen tot de mogelijkheden zou kunnen behoren.

Een interessante opportuniteit voor ondernemers, investeerders of ontwikkelaars die op zoek zijn naar een commercieel gelegen pand met zowel directe gebruiksmogelijkheden als toekomstig potentieel.

Voor meer informatie of een bezoek ter plaatse, kan u ons steeds contacteren: 053/60.65.60.

Financieel

Verkoop onder btw-stelsel
Nee
Kadastraal inkomen
1.229 €
Kadasteroppervlakte
8 m²

Gebouw

Type pand
Commercieel
Subtype
Handelszaak
Bewoonbare oppervlakte
250 m²

Terrein

Meest recente bestemming terrein
Woongebied met landelijk karakter

Ligging

Omgeving / buurt
Centraal

Comfort

Lift
Nee

Energie

EPC-label
C
Unieke code EPC
20241015-0003392904-KNR-1
Vervaldatum EPC
15-10-2034

Ruimtelijke ordening

Bestemming gebouw
Commercieel
Dagvaarding
Nee
Vonnissen
Nee

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden