Scoop: Huis te koop in Meerhout met 3 slaapkamers
Omschrijving
Te renoveren handelshuis met ruim appartement in het centrum van Meerhout
Te renoveren handelshuis met ruim appartement in het centrum van Meerhout
Op een centrale ligging in het hart van Meerhout bevindt zich dit veelzijdige handelshuis met tal van mogelijkheden. Het pand omvat een handelsruimte van 83 m² op het gelijkvloers en een ruim bovenliggend appartement van maar liefst 147 m².
De handelsruimte biedt een uitstekende basis voor een eigen zaak, kantoor of praktijk en geniet van een goede visibiliteit in het centrum.
Het appartement beschikt over een lichtrijke leefruimte, een keuken, drie volwaardige slaapkamers en een badkamer. Dankzij de ruime oppervlakte vormt dit een ideale woonst voor een gezin of voor wie wonen en werken wil combineren.
Het volledige pand dient gerenoveerd te worden, waardoor u de mogelijkheid heeft om het volledig naar eigen smaak en noden in te richten. Een interessante opportuniteit voor investeerders, zelfstandigen of handige renovatoren.
Troeven:
- Centrale ligging in het centrum van Meerhout
- Handelsruimte van 83 m²
- Ruim appartement van 147 m²
- 3 slaapkamers
- Ideale combinatie van wonen en werken
- Renovatieproject met veel potentieel
- EPC: D
Bent u op zoek naar een pand met karakter en tal van mogelijkheden? Neem dan contact met ons op voor meer informatie of een bezichtiging.
Gebouw
Terrein
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Veldstraat 6, 2450 Meerhout229.000 EUR
Veldstraat 6
2450 Meerhout
Is dit haalbaar voor jou?
Simuleer snel je haalbaarheid
Versterk je bod met een haalbaarheidsattest
Zeker van je stuk? Vraag je persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC aan, voeg het toe aan je bod en toon de verkoper dat je bod financieel onderbouwd is. Zo kan jij andere huizenjagers een stap voor zijn.
Bereken je woonlening op maat
Iedere woonsituatie is anders. Simuleer vrijblijvend die van jou in detail en kom meteen te weten of je in aanmerking komt voor een persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC.
















