Scoop: Appartement te koop in Mechelen met 2 slaapkamers
Omschrijving
Karaktervol duplex appartement op toplocatie te koop
Mechelen: Karaktervol duplex appartement, stijlvol gerenoveerd en gelegen op toplocatie
In een beschermd 19de-eeuws pand aan het charmante Kardinaal Mercierplein, één van de historische toegangspoorten tot het hart van Mechelen, bevindt zich deze volledig gerenoveerde duplex. De totaalrenovatie in 2024 door Studio Binnenkant combineert hedendaags wooncomfort met authentieke details zoals de imposante eiken draaitrap, de inkom via de voormalige koetspoort met mozaïekvloer en het prachtig behouden eiken plafond.
De eerste verdieping biedt een sfeervolle leefruimte met veel lichtinval en een op maat ontworpen keuken, ideaal om te koken en tafelen in stijl. Daarnaast is er op deze verdieping een gastentoilet. Boven bevinden zich twee volwaardige slaapkamers en een smaakvolle badkamer met inloopdouche, wastafel en toilet.
Je woont hier op wandel- en fietsafstand van het station, winkels, scholen, recreatiedomein De Nekker en de natuur langs de Dijle.
De staanplaats is aan te kopen voor €35.000,00.
Een zeldzame kans om hedendaags te wonen in een karaktervolle woning met geschiedenis.
Indeling:
Gelijkvloers: Gemeenschappelijke inkomhal - trappenhal - lift
Eerste verdieping van het appartement: Inkomhal - gastentoilet - woonkamer - keuken
Tweede verdieping van het appartement: Nachthal - badkamer met douche en toilet - 2 slaapkamers
Troeven:
- Topligging
- Staanplaats auto
- Uniek gebouw, karaktervol gerenoveerd