Appartement te koop in Terhagen met 6 slaapkamers

CEPCC
132
6
4
Omschrijving

Centraal gelegen opbrengsteigendom bestaande uit 4 APP

Deze opbrengsteigendom bestaat uit 4 appartementen:  een GLVL APP met 2 SLK, een APP op de 1eV VOORAAN met 1 SLK en een garage, een APP op de 1eV ACHTERAAN met 2 SLK en een APP op de 2eV met 1 SLK en een terras.   De appartementen op het GLVL en 1eV VOORAAN staan leeg, de appartementen op het 1eV ACHTERAAN en de 2eV zijn thans verhuurd.

Dit eigendom is centraal gelegen nabij de opritten van de E19 en A12 Antwerpen-Brussel.  Er is parkeergelegenheid in de straat.  Het pand bevindt zich in een groene omgeving, op wandelafstand van het bos van Terhagen en het jaagpad langsheen de Rupel.  Ideaal om te wandelen en te fietsen.  Het ligt in de onmiddellijke omgeving van enkele scholen, winkels en het openbaar vervoer.

Het bouwjaar is 1956.  De appartementen werden gerenoveerd in 1996.  Ze bevinden zich in een goede staat, doch enkele opfrissingswerken dienen uitgevoerd te worden.    Indien alle appartement verhuurd zijn, is een rendement van 4,8% mogelijk.  

Financieel

Kadastraal inkomen
1.202 €

Gebouw

Type pand
Appartement
Nieuw gebouw
Nee
Staat pand
Op te frissen

Terrein

Perceeloppervlakte
132 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Oriëntatie tuin
Zuid

Indeling

Aantal slaapkamers
6
Oppervlakte slaapkamers
15 m²; 12 m²; 8,3 m²; 15 m²; 18,5 m²; 14 m²
Aantal badkamers
4

Comfort

Lift
Nee
Aansluiting elektriciteit
Ja
Aansluiting gas
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
259
EPC-label
C
Unieke code EPC
20231225-0003090264-RES-1

Ruimtelijke ordening

Verkavelingsvergunning
Nee
Voorkooprecht
Nee
Beschermd erfgoed
Nee

Locatie

Nieuwstraat 61, 2840 Terhagen

585.000 EUR

Locatie

Nieuwstraat 61
2840 Terhagen

Is dit haalbaar voor jou?

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden