Appartement te koop in Tongeren met 1 slaapkamer
€ 205.000
Is dit haalbaar voor jou?Omschrijving
1-slaapkamerappartement C112 op verdiep
Net aan de rand van het centrum te Tongeren, in onze nieuwbouwresidentie Florus, hebben we nog enkele mooie appartementen op verdiep te koop! Appartement C12 bijvoorbeeld beschikt over 1 ruime slaapkamer en heeft een aangenaam terras. Dit nieuwbouwappartement beschikt over een eigen warmtepomp en PV-panelen om zo uw energiefactuur tot een minimum te beperken. Een groot pluspunt is de centrale ligging op slechts 5 minuten van het gezellige stadscentrum en kortbij de af- en oprit van de E313... Kortom, ideaal als toekomstige woonst of duurzame en kwalitatieve investering! (6% BTW mogelijk)
Voor meer informatie ontvangen we u graag op ons kantoor. Aarzel niet om uw contactgegevens achter te laten of om Elien Mombaerts rechtstreeks te bellen op het nummer 0470/38.21.30.
Voor meer informatie ontvangen we u graag op ons kantoor. Aarzel niet om uw contactgegevens achter te laten of om Elien Mombaerts rechtstreeks te bellen op het nummer 0470/38.21.30.
Gebouw
Type pand
Appartement
Subtype
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
61 m²
Terrein
Perceeloppervlakte
68 m²
Indeling
Aantal slaapkamers
1
Aantal badkamers
0
Aantal toiletten
0
Comfort
Lift
Nee
Energie
E-peil
0
Keuringsattest elektriciteit
Ja, niet conform
Ruimtelijke ordening
Verkavelingsvergunning
Nee
Voorkooprecht
Nee
Locatie
Maastrichtersteenweg 167, 3700 Tongeren205.000 EUR
Locatie
Maastrichtersteenweg 167
3700 Tongeren














