Huis te koop in Juprelle met 4 slaapkamers
€ 415.000
Is dit haalbaar voor jou?Omschrijving
We Invest Luik en Cyril Morel (0499/36.01.12) stellen u deze ruime woning voor, ideaal gelegen in Juprelle. Met haar grote volumes en veelzijdige indeling is deze woning perfect geschikt voor een groot gezin of voor iedereen die een aparte leefruimte binnen de woning wenst.
Op het gelijkvloers ontdekt u twee ruime woonkamers die naar wens kunnen worden ingericht, evenals een moderne en functionele keuken. Op de eerste verdieping beschikt de woning over vier slaapkamers, waarvan twee met een eigen badkamer, een derde badkamer en een extra ruimte die kan dienen als dressing of kan worden omgevormd tot een vijfde slaapkamer. Dit alles biedt een optimaal wooncomfort.
De woning is verder uitgerust met twintig fotovoltaïsche zonnepanelen, PVC-ramen met dubbele beglazing, een stookolieverwarming en een houtcassette die voor een warme en gezellige sfeer zorgt in de leefruimte. Een garage, twee boxen, een tuin en een binnenplaats met plaats voor twee voertuigen maken het geheel compleet.
Deze woning combineert ruimte, comfort en functionaliteit in een aangename omgeving. Voor meer informatie of om een bezoek te plannen, kunt u ons contacteren via 0499/36.01.12.
Gebouw
Type pand
Huis
Subtype
Huis
Bewoonbare oppervlakte
250 m²
Terrein
Perceeloppervlakte
673 m²
Tuin
Ja
Breedte straatkant
37 m
Ligging
Omgeving / buurt
Dorp
Openbaar vervoer nabij
Ja
Afstand tot openbaar vervoer
150 m
Indeling
Aantal slaapkamers
4
Oppervlakte slaapkamers
12,35 m²; 12,9 m²; 13,38 m²; 13,38 m²
Aantal badkamers
1
Comfort
Lift
Nee
Zwembad
Nee
Rolluiken
Ja
Energie
EPC-score (kWh/(m² jaar))
289
EPC-label
D
Zonnepanelen
Ja
Ruimtelijke ordening
Overstromingsgevoelig gebied
Niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied
Locatie
Rue du Docteur Keppenne 1, 4450 Juprelle415.000 EUR
Locatie
Rue du Docteur Keppenne 1
4450 Juprelle




