Commercieel te koop in La Roche-En-Ardenne met 10 slaapkamers

€ 680.000
273 m²
208 m²
10
2
Garage / Autostaanplaats
FEPCF
Omschrijving

Vastgoedcomplex + appartementen La Roche-en-Ardenne

Aan de Rue du Pont in La Roche-en-Ardenne, een echte toeristische locatie, bieden wij u een vastgoedcomplex bestaande uit een commerciële begane grond die momenteel wordt geëxploiteerd als Chinees restaurant en op de bovenverdieping een appartement over twee niveaus + een in te richten zolder. 

Deze locatie kan op verschillende manieren worden ingericht (winkel + woning, winkel + appartementen, HORECA). 

De straat is goed bereikbaar en voorzien van gezondheidsdiensten, scholen, restaurants en cafés, evenals winkels. Voor bezoekers en nieuwe bewoners biedt de Rue du Pont een aangename leefomgeving en gemakkelijke toegang tot essentiële voorzieningen. 

Voor meer informatie over de voorwaarden van de commerciële huur en de huurinkomsten kunt u contact met ons opnemen via e-mail: info@cosseimmo.be

Financieel

Kadastraal inkomen
2.928 €
Kadastrale info
D 0488/02P0001

Gebouw

Type pand
Commercieel
Subtype
Commercieel
Bewoonbare oppervlakte
273 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
208 m²

Indeling

Aantal slaapkamers
10
Aantal badkamers
2
Aantal toiletten
5

Comfort

Aansluiting water
Ja
Telefoon
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
453
EPC-label
F
Unieke code EPC
20.260.912.008.651

Ruimtelijke ordening

Kadastraal plan
Ja
Dagvaarding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Bouwvergunning
Nee

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden