Commercieel te koop in Oostkamp

€ 320.000
EEPCE
1.424
Omschrijving

Opslagruimte op strategische ligging te koop te Oostkamp

Deze opslagplaats gelegen aan de E403 is niet alleen ideaal gesitueerd tussen Oostkamp en Loppem, het pand biedt tal van mogelijkheden door de verschillende voorzieningen.

Het pand bestaat uit twee grotere ruimtes met hoge poorten. Een derde gedeelte geschikt voor opslag van kleiner materiaal op de gelijkvloers en zolderverdieping. Het perceel is afgesloten met een toegangspoort en biedt voldoende parkeerplaatsen voor personenwagens, camionetten en zelfs camions. Daarnaast is er een groot stuk groen aanwezig wat zorgt voor een aangename sfeer bij het starten en eindigen van de werkdag.

Het gebouw is uitgerust met een badkamer, elektrische verwarming en een keukentje. Ideaal voor het comfort van alle personeel. Op heden werd de opslagruimte gebruikt door een tuinaannemer. Productie en handel drijven vanop de locatie is niet toegestaan, al is er wel een werkruimte voorzien om eigen materiaal te herstellen.

Is dit pand de ideale aanvulling voor jouw bedrijf? Aarzel niet om een bezoek in te plannen en contacteer Eva via eva@immofrancois.be of 0471 96 08 57!

Gebouw

Type pand
Commercieel
Subtype
Commercieel
Bruto bew. oppervlakte
246 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
1.424 m²

Energie

EPC-label
E
Unieke code EPC
20260717-0003918761-KNR-1

Ruimtelijke ordening

Dagvaarding
Nee
Bouwvergunning
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee

Locatie

Kuipenstraat, 8020 Oostkamp

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden