Huis te koop in Knokke-Heist met 6 slaapkamers

€ 6.800.000
BEPCB
440
1.045
6
5
Omschrijving

Luxueuze en stijlvolle villa in Engelse Cottage stijl met verwarmd zwembad gelegen in het Zoute.

Luxueuze en stijlvolle villa in Engelse Cottage stijl met verwarmd zwembad gelegen nabij de Royal Zoute Golf Club en de zee op een totale oppervlakte van 1045m². Indeling: Inkomhal met vestiaire en gastentoilet. Ruime woonkamer bestaande uit een eetkamer en salon voorzien van een gashaard, bureelruimte uitgevend op het zuidgericht terras en tuin. Ruime keuken met aanpalend een family room en bijkeuken. Verwarmd zwembad .
Eerste verdieping: Nachthal met berging en linnenkast. Masterbedroom met zuidgericht terras, dressing en ruime badkamer. Twee volwaardige slaapkamers met badkamer, douchekamer en extra dressing.
Tweede verdieping: Drie volwaardige slaapkamers, twee douchekamers. Apart toilet. Zolder. Dubbele garage en meerdere staanplaatsen aanwezig voor de villa. Deze smaakvolle villa is voorzien van een domotica-systeem, vloerverwarming en alarm. Voorzieningen om het plaatsen van een lift aanwezig.

Financieel

Kadastrale info
Knokke-Heist 2AFD/ Knokke2/Sectie F
Beschikbaarheid
Vanaf akte

Gebouw

Type pand
Huis
Subtype
Buitengewone villa
Bewoonbare oppervlakte
440 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
1.045 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Tuin
Ja

Indeling

Aantal slaapkamers
6
Aantal badkamers
5
Toilet
Ja

Comfort

Zwembad
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
147
EPC-label
B
Unieke code EPC
164.704

Ruimtelijke ordening

Dagvaarding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Bouwvergunning
Ja
Verkavelingsvergunning
Nee

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden