Appartement te koop in Knokke met 2 slaapkamers

AEPCA
96
2
2
Omschrijving

Ruim appartement met 2 slaapkamers te Knokke

Goed onderhouden appartement met 2 slaapkamers in een verzorgde residentie op wandelafstand vlakbij Duinenwater, het station, de Lippenslaan en de Groentemarkt. De ligging is interessant, gelegen aan de zonnekant van het Maurice Lippensplein te Knokke, westgericht en centraal gelegen.

Er kan een gemakkelijk in te rijden parkeerplaats op het gelijkvloers aangekocht worden in het gebouw. Er is een droge kelder inbegrepen in de prijs net als een gemeenschappelijke fietsenberging.

Het appartement beschikt over een energielabel A en het is vrij bij akte.

Indeling: inkom met vestiaireruimte en gastentoilet. Een zonnige woonkamer met een mooie parketvloer en toegang tot een comfortabel terras aan de zonnekant (westen). De keuken is halfopen, verzorgd en voorzien van alle apparatuur. Bergruimte met aansluiting voor was en droogmachine.
Er zijn twee volwaardige slaapkamers. Er is een badkamer met inloopdouche, lavabo en toilet. De tweede slaapkamer heeft een douchecel. Zowel vooraan als achteraan is er een terras aanwezig.

Meer informatie? Contacteer Willem Cauwels op tel 050/89.27.70.

Financieel

Kadastraal inkomen
1.115 €
Beschikbaarheid
Overeen te komen

Gebouw

Type pand
Appartement
Subtype
Flat
Bewoonbare oppervlakte
96 m²

Terrein

Meest recente bestemming terrein
Woongebied

Ligging

Openbaar vervoer nabij
Ja
School nabij
Ja
Winkels nabij
Ja

Indeling

Aantal kamers
2
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
2

Comfort

Lift
Ja
Rolluiken
Ja
Aansluiting elektriciteit
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
100
EPC-label
A
Unieke code EPC
20250814-0003664208-RES-1

Ruimtelijke ordening

Dagvaarding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Bouwvergunning
Ja
Verkavelingsvergunning
Nee

Locatie

Maurice Lippensplein 14, 8300 Knokke

530.000 EUR

Locatie

Maurice Lippensplein 14
8300 Knokke

Is dit haalbaar voor jou?

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden