Appartement te koop in Oostende met 2 slaapkamers
€ 317.750
Is dit haalbaar voor jou?Omschrijving
Hoekappartement met twee slaapkamers op de Oosteroever
In de bruisende stadswijk Oosteroever stellen we met trots residentie Park 27 voor: een hedendaags nieuwbouwproject op een unieke locatie aan de Belgische kust, tegenover het groene park Central@Sea.
In het project zitten heel wat investeringsopportuniteiten alsook royale appartementen voor permanente bewoning. De 60 appartementen met 1, 2 of 3 slaapkamers zijn ontworpen met oog voor comfort, privacy en esthetiek. Grote raampartijen met zonwerend glas, doorzonappartementen met veel lichtinval, en ruime terrassen van 10 tot maar liefst 97 m² waar je volop geniet van het open parkzicht. Bewoonbare oppervlaktes variëren van 59 tot 182 m².
De tijdloze architectuur – met duurzame baksteen en elegante aluminium ramen – sluit naadloos aan bij de omgeving. Alle appartementen beschikken over een hoogwaardige afwerking, volledig uitgeruste keukens en badkamer(s), en een doordachte indeling met maximale privacy.
Daarbovenop geniet je van een uitstekende ligging: vlak bij het strand, op wandelafstand van winkels en horeca, en met de overzetboot naar de stad binnen handbereik. Ondergrondse parkeerplaatsen en private bergingen zijn beschikbaar.
Ontdek het volledige masterplan en het actuele aanbod via 050 70 81 74, hello@keyimmo.be of op www.keyimmo.be/oosteroever
Financieel
Verkoop onder btw-stelsel
Ja
Waarde constructie
254.150 €
Waarde grond
63.600 €
Gebouw
Type pand
Appartement
Subtype
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
77 m²
Terrein
Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Indeling
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Terras
Ja
Energie
EPC-label
A
Ruimtelijke ordening
Dagvaarding
Nee
Dagvaarding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Vonnissen
Nee
Locatie
Victorialaan 27 01.01, 8400 Oostende317.750 EUR
Locatie
Victorialaan 27 01.01
8400 Oostende













