Huis te koop in Snellegem met 4 slaapkamers
Omschrijving
Lot 2
Op deze percelen bouwgrond voor open of halfopen bebouw kunt u nog zelf kiezen om traditioneel of modern te bouwen.
De grond is gelegen in een DOODLOPENDE STRAAT in uiterst rustige buurt met tevens vlotte verbinding naar Brugge en naar de E40.
Aangezien er gewerkt wordt met nieuwe technieken zoals lucht/water warmtepomp (vloerverwarming), zonnepanelen, ventilatiesysteem D, een doorgedreven isolatie en dergelijke komen we op een lage energiefactuur.
Binnenin kunt u nog naar eigen smaak de interieurafwerking bepalen. Aan de hand van toonzaalbezoeken kan u de woning 100% personaliseren zoals u zelf wenst.
Op dit zongerichte percelen de woning van uw keuze bouwen?
Contacteer Bonne Vastgoed 7 op 7 voor meer info via 0468/10.40.40 of info@bonnevastgoed.be
Financieel
Gebouw
Terrein
Ligging
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Isenbaertstraat-Westhofsteeg 65, 8490 Snellegem449.000 EUR
Isenbaertstraat-Westhofsteeg 65
8490 Snellegem
Is dit haalbaar voor jou?
Simuleer snel je haalbaarheid
Versterk je bod met een haalbaarheidsattest
Zeker van je stuk? Vraag je persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC aan, voeg het toe aan je bod en toon de verkoper dat je bod financieel onderbouwd is. Zo kan jij andere huizenjagers een stap voor zijn.
Bereken je woonlening op maat
Iedere woonsituatie is anders. Simuleer vrijblijvend die van jou in detail en kom meteen te weten of je in aanmerking komt voor een persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC.










