Appartement te koop in Avelgem met 2 slaapkamers

138
164
2
Omschrijving

Penthouse te koop op unieke locatie in Kerkhove!

Uniek casco duplex penthouse gelegen op de 6de en 7de verdieping van een voormalige veevoederfabriek die werd herbestemd tot een karaktervol en hedendaags gebouw. Een uitzonderlijke woonbeleving waar industrieel erfgoed en moderne architectuur samenkomen. De penthouse geniet een uiterst goede verbinding naar Oudenaarde, Kortrijk en Waregem.

Dankzij de hoge ligging geniet u van een adembenemend panoramisch uitzicht op het water en de Vlaamse Ardennen. Het penthouse beschikt bovendien over twee grote terrassen, waar u volop kan genieten van zon, rust en het indrukwekkende landschap.

De casco oplevering biedt u de vrijheid om dit penthouse volledig naar eigen smaak en noden in te richten.

Rondom het gebouw is er ruime parkeergelegenheid, wat extra comfort biedt voor bewoners en bezoekers.

Een zeldzame opportuniteit voor wie op zoek is naar een exclusief penthouse met karakter, potentieel en een uitzonderlijk uitzicht.

Wenst u meer informatie? Neem dan snel contact op!

Gebouw

Type pand
Appartement
Subtype
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
138 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
164 m²

Indeling

Aantal slaapkamers
2

Comfort

Lift
Ja

Energie

Unieke code EPC
in aanvraag

Ruimtelijke ordening

Dagvaarding
Nee
Bouwvergunning
Ja
Verkavelingsvergunning
Nee

Locatie

Scheldekaai 1, 8581 Avelgem

400.000 EUR

Locatie

Scheldekaai 1
8581 Avelgem

Is dit haalbaar voor jou?