Huis te koop in Oostakker met 3 slaapkamers
€ 360.000
Is dit haalbaar voor jou?3
1
Omschrijving
Stapelwoning duplex met 3 slpk (Lot 49c 3A.01.09)
Deze stapelwoning beschikt over drie slaapkamers en ruime terras van 26 m² dat zorgt voor een aangename buitenruimte.
Een fietsberging is inbegrepen in de prijs. Daarnaast zijn een berging en autostaanplaats verplicht aan te kopen. Meer info via onze sales consultant via 09 298 03 30.
Een fietsberging is inbegrepen in de prijs. Daarnaast zijn een berging en autostaanplaats verplicht aan te kopen. Meer info via onze sales consultant via 09 298 03 30.
Gebouw
Type pand
Huis
Subtype
Huis
Nieuw gebouw
Ja
Terrein
Oriëntatie tuin
Zuid
Indeling
Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
1
Aantal toiletten
0
Comfort
Lift
Nee
Open haarden
0
Energie
E-peil
0
Ruimtelijke ordening
Verkavelingsvergunning
Nee
Voorkooprecht
Nee
Locatie
Gilberte Boydensstraat 10, 9041 Oostakker360.000 EUR
Gilberte Boydensstraat 10
9041 Oostakker
Is dit haalbaar voor jou?
Met de expertise van
1
Simuleer snel je haalbaarheid
Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Met de expertise van
2
Versterk je bod met een haalbaarheidsattest
Zeker van je stuk? Vraag je persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC aan, voeg het toe aan je bod en toon de verkoper dat je bod financieel onderbouwd is. Zo kan jij andere huizenjagers een stap voor zijn.
Met de expertise van
3
Bereken je woonlening op maat
Iedere woonsituatie is anders. Simuleer vrijblijvend die van jou in detail en kom meteen te weten of je in aanmerking komt voor een persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC.



