Appartement te koop in De Klinge met 2 slaapkamers

120
2
1
Omschrijving

luxe nieuwbouwappartement

Luxe project in De Klinge - Residentie Klingedorp

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PROFITEER IN DIT PROJECT NU NOG VAN DE 6% BTW ! (indien voldaan aan een aantal voorwaarden, meer info op aanvraag). Voor nieuwe projecten met een vergunningsaanvraag na 01/07/2023 is het terug 21% btw.  

 

Het APPARTEMENT genummerd 2.1 op de TWEEDE VERDIEPING en deels op de DAKVERDIEPING heeft de volgende indeling:

inkomhal, leefruimte met ruimte voor de eetplaats en het salon en aansluitend een ruim terras, open ingerichte keuken, afzonderlijk toilet met handenwasser, berging/wasplaats, nachtgang, badkamer met lavabomeubel en inloopdouche, ruime slaapkamer en op de dakverdieping bevindt zich een ruime slaapkamer met douche.

 

oppervlakte appartement ± 120m²

oppervlakte terras ± 15m²

 

Op de volgende website www.vastgoed-smet.be kunt u meer informatie terugvinden onder de rubriek "nieuwbouw".

 

03 775 41 88│ E-peil: 40│ kurt@vastgoed-smet.be

 

“Residentie Klingedorp” is een prachtig project met energiezuinige (nieuwbouw)appartementen dat ontwikkeld wordt in De Klinge, ter hoogte van Klingedorp 25-29, pal in het centrum.

Een kleinschalige en gezellige realisatie in exclusieve luxe, die bijzondere aandacht heeft voor zeer ruime terrassen.

 

Uw comfort van ruimte en luxe staat centraal in dit project.

 

Dit project is eveneens interessant als investering. De ruime terrassen en tuinen maken de verhuring zeer aantrekkelijk. Met de toenemende werkgelegenheid in het havengebied, is deze regio sowieso een schitterende verhuurmarkt.

Bij interesse, kunnen we het project persoonlijk toelichten (het overlopen van plannen etc.)

 

Dit project wordt opgetrokken met kwalitatieve materialen en er zijn zeer ruime budgetten voor o.a. de keuken, de badkamer, de vloeren etc.

 

Voor de verkoop van de garages is er geen aparte basisakte van mede-eigendom voorhanden.

 

Bij vragen, aarzel niet om ons te contacteren.

Gebouw

Type pand
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
120 m²
Staat pand
Nieuwbouw

Terrein

Meest recente bestemming terrein
Woongebied

Ligging

Afstand tot openbaar vervoer
126 m
Afstand tot school
191 m

Indeling

Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Type keuken
Volledig afgewerkte keuken

Comfort

Lift
Ja

Energie

E-peil
40
Type beglazing
Dubbel glas
Keuringsattest elektriciteit
Ja, conform

Ruimtelijke ordening

Dagvaarding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Verkavelingsvergunning
In aanvraag
Oeverzone
Nee

Locatie

Klingedorp 25-27-29, 9170 De Klinge

328.250 EUR

Locatie

Klingedorp 25-27-29
9170 De Klinge

Is dit haalbaar voor jou?

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden