Commercieel te koop in Zottegem met 2 slaapkamers

€ 559.000
EEPCE
270
1.273
2
2
Omschrijving

Karaktervolle horecazaak met ruime privéwoonst en prachtige buitenruimte

Vastgoed DW verkoopt een bijzonder horecapand met woonst, gelegen op een ruim perceel van ca. 1.273 m². Een unieke opportuniteit voor wie wonen en ondernemen wil combineren op één karaktervolle locatie.
Bar L’Eze is geen klassieke horecazaak. De ruimtes beschikken over een warme en uitnodigende sfeer en sluiten rechtstreeks aan op de verschillende buitenruimtes. De groene tuin, de gezellige terrassen en de overdekte buitenruimte die zorgen voor een bijzonder aangenaam gevoel.
Een absolute troef is de ruime privéwoonst, die een mooie combinatie vormt met de horecazaak. De woning beschikt op het gelijkvloers over een aangename leefruimte met veel lichtinval, een gezellige zithoek, eetruimte, keuken, doucheruimte en bureau. De huidige inrichting straalt rust en kwaliteit uit.
Op de verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers en een badkamer. Daarnaast is er nog ongeveer 30 m² niet-afgewerkte ruimte (extra slaapkamer, hobbyruimte of polyvalente ruimte).
Vooraan is er een garage en een afzonderlijk gebouw dat momenteel dienstdoet als berging en toiletruimte.
De woning biedt bijzonder veel mogelijkheden. Wonen, werken, ondernemen, een horecazaak, een handelsruimte… of misschien wel een volledig nieuw verhaal dat wij vandaag nog niet kunnen bedenken.  Het karaktervolle gebouw en de gezellige grote tuin met uniek zicht op de Cotthemse vallei maakt van dit project iets uitzonderlijk, vol passie, uitstraling en met een eigen identiteit.
Technisch
Momenteel beschikt het pand over een EPC met label E. Dit is mede het gevolg van een gedeelte met enkel glas in de horecaruimte. Met minimale kosten kan het EPC naar een D-label of beter gebracht worden.
De elektrische installatie is conform.
Volgens het asbestattest is er asbest aanwezig in onder meer het onderdak, bepaalde luiken, pleisterwerk in de kelder en een dichting van de verwarmingsketel. Deze materialen zijn aangeduid als 'zorgvuldig te beheren'.
Bar L’Eze - Een naam met een knipoog. Een pand met karakter. Een plek met mogelijkheden.


Contacteer Vastgoed DW voor meer informatie of een bezoek ter plaatse.
 

Gebouw

Type pand
Commercieel
Subtype
Horeca
Bewoonbare oppervlakte
270 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
1.273 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied met landelijk karakter

Indeling

Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
2
Aantal toiletten
1

Comfort

Lift
Nee
Aansluiting elektriciteit
Ja
Aansluiting riolering
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
467
EPC-label
E
Unieke code EPC
20240713-0003312775-RES-1

Ruimtelijke ordening

Verkavelingsvergunning
Nee
Voorkooprecht
Nee
G(ebouw)-score
A (geen overstroming gemodelleerd)

Locatie

Oombergenstraat 81, 9620 Zottegem

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden