Appartement te koop in Aalter met 3 slaapkamers
Neem contact op
Omschrijving
Lovia: stijlvol wonen in centrum Aalter
Ontdek Residentie Lovia, een exclusief nieuwbouwproject op een van de meest gegeerde locaties in Aalter, op slechts 50 meter van de Markt. Hier woont u rustig, maar toch midden in het bruisende centrum, met winkels, horeca en alle voorzieningen op wandelafstand. Deze stijlvolle residentie bestaat uit een beperkte selectie ruime appartementen en duplexen, ontworpen met oog voor licht, comfort en een hoogwaardige afwerking. Dankzij de inzet van moderne technieken zoals een warmtepomp en zonnepanelen geniet u van een energiezuinige en toekomstgerichte woonoplossing die uw wooncomfort én uw energiefactuur ten goede komt.
Ontdek deze uitzonderlijke duplex met 3 slaapkamers in Residentie Lovia, waar ruimtelijkheid en comfort hand in hand gaan. De lichtrijke leefruimte met open keuken biedt een prachtig zicht op het grote terras — perfect voor wie houdt van buitenleven en privacy. Op het gelijkvloers vindt u een eerste slaapkamer, badkamer, berging en gastentoilet, ideaal voor wie gelijkvloers comfort wil behouden.
Op de bovenverdieping bevinden zich twee royale slaapkamers en een extra badkamer, waardoor deze duplex ideaal is voor gezinnen of wie graag extra ruimte heeft. Dankzij de doordachte indeling en energiezuinige nieuwbouwkwaliteit geniet u hier van een uiterst comfortabel en toekomstgericht woonconcept.
Interesse? Contacteer Altro Projects voor plannen, prijzen en meer info.
Financieel
Verkoop onder btw-stelsel
Ja
Waarde constructie
416.001,42 €
Waarde grond
93.998,58 €
Gebouw
Type pand
Appartement
Subtype
Duplex
Bewoonbare oppervlakte
159,7 m²
Terrein
Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Ligging
Openbaar vervoer nabij
Ja
Autosnelweg nabij
Ja
Indeling
Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
2
Type badkamer
Alle comfort aanwezig
Comfort
Videofoon
Ja
Lift
Ja
Zwembad
Nee
Energie
E-peil
30
Zonnepanelen
Ja
Dubbele beglazing
Ja
Ruimtelijke ordening
Dagvaarding
Nee
Vonnissen
Nee
Bouwvergunning
Ja













