Terug naar resultaten
Nog 2 dagen

Scoop: Appartement te koop in Eeklo met 2 slaapkamers

Teirlinckstraat 75 1, 9900 Eeklo
BEPCB
94
120
2
1
Omschrijving

Trendy appartement met 2 slpk en terras in centrum Eeklo

Dit prachtig afgewerkt appartement bevindt zich op de eerste verdieping van Residentie Ella, met slechts 3 appartementen in het gebouw. Met een bewoonbare oppervlakte van ca. 94m² en een praktische indeling is dit appartement perfect geschikt als eerste eigen woning of als interessante investeringsopportuniteit.
Via de ruime inkomhal met glazen deur kom je meteen in de gezellige en lichtrijke leefruimte met open, ingebouwde keuken. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot het gezellige zonnige terras.
Verder beschikt het appartement over twee ruime slaapkamers, een apart toilet, een praktische berging met aansluiting voor wasmachine en een moderne badkamer met inloopdouche en meubel. Een extra troef is de ruime private berging, gelegen vlak naast de inkomdeur van het appartement. 
Nog een pluspunt voor investeerders is dat het appartement momenteel verhuurd is aan een uitstekende huurder waardoor je zorgeloos je eerste opbrengsteigendom kan aankopen. 
Interesse? Wacht niet te lang en contacteer Laura via 0494 75 73 59 of laura@vastgoedminnaert.be
Graag tot binnenkort!

Financieel

Opbrengsteigendom
Ja

Gebouw

Type pand
Appartement
Subtype
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
94 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
120 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied

Indeling

Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Aantal toiletten
1

Comfort

Lift
Nee

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
117
EPC-label
B
E-peil
0

Locatie

Teirlinckstraat 75 1, 9900 Eeklo

235.000 EUR

Locatie

Teirlinckstraat 75 1
9900 Eeklo

Is dit haalbaar voor jou?

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden