Huis te koop in Bilzen-Hoeselt met 3 slaapkamers
€ 349.000
Is dit haalbaar voor jou?Omschrijving
Ruim gerenoveerde woning met 3 slaapkamers te Bilzen-Hoeselt
Voor meer info en foto’s, surf naar www.swevers.be – In de Lochtstraat in Bilzen-Hoeselt bevindt zich deze verrassend ruime woning met een warme uitstraling en een praktische indeling. De woning werd oorspronkelijk gebouwd tussen 1900 en 1918 en onderging in 2013 een totaalrenovatie, waardoor karakter en hedendaags comfort hier mooi samenkomen. Met een bewoonbare oppervlakte van 192 m², verdeeld over drie niveaus, biedt deze woning tal van mogelijkheden voor gezinnen, thuiswerkers of wie gewoon graag ruim woont. Op het gelijkvloers geniet u van een gezellige leefruimte van 20 m² en een bijzonder ruime keuken van 44 m² met voldoende plaats voor een grote eettafel. Verder vindt u hier nog een apart bureau, ideaal als thuiswerkplek, hobbyruimte of gelijkvloerse slaapkamer. Vloerverwarming zorgt voor extra dagelijks comfort. De eerste verdieping beschikt over een ruime slaapkamer van 21 m² en een praktische badkamer. Op de tweede verdieping bevinden zich nog twee extra slaapkamers van respectievelijk 19 m² en 17 m², perfect als kinder-, logeer- of hobbykamer. Buiten geniet u van een gezellige tuin met voldoende privacy op een onderhoudsvriendelijk perceel van 2a 53ca. Daarnaast is er een garage aanwezig voor één wagen met extra bergruimte. De ligging vormt een extra troef dankzij de vlotte verbinding naar omliggende gemeenten en de autosnelweg op slechts 5,6 km. Scholen, openbaar vervoer, winkels en ontspanning bevinden zich eveneens vlakbij. Voor meer informatie, bel 012 699 900. Bron bewoonbare oppervlakte: EPC – verslag.
Financieel
Kadastraal inkomen
343 €
Kadastrale info
Huis
Beschikbaarheid
Vanaf akte
Gebouw
Type pand
Huis
Subtype
Huis
Bewoonbare oppervlakte
192 m²
Terrein
Perceeloppervlakte
253 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Oppervlakte tuin
64 m²
Ligging
Openbaar vervoer nabij
Ja
School nabij
Ja
Winkels nabij
Ja
Indeling
Aantal slaapkamers
3
Oppervlakte slaapkamers
21 m²; 19 m²; 17 m²
Aantal badkamers
1
Comfort
Aansluiting elektriciteit
Ja
Aansluiting gas
Ja
Aansluiting water
Ja
Energie
EPC-score (kWh/(m² jaar))
186
EPC-label
B
Unieke code EPC
20260516-0003870851-RES-1
Ruimtelijke ordening
Dagvaarding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Bouwvergunning
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Locatie
Lochtstraat 93, 3740 Bilzen-HoeseltIs dit haalbaar voor jou?
Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Liever een voorstel op maat?
Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.






![[[ DIT PAND NEEMT DEEL AAN DE ERA OPEN HUIZEN DAG OP 13/6 VAN 11:00 TOT 12:00 ]]
Deze woning, uit 1956, gelegen in het mooie Eigenbilzen, werd volledig gestript en <strong>gerenoveerd in</strong> <strong>2025</strong>. <br />Ondanks de rustige omgeving geniet je hier van alle voorzieningen binnen handbereik. Zo vind je in de nabije omgeving o.a. een apotheek, tandarts, bakkerij én kan je genieten van prachtige wandelingen in de <em>Vallei van Krombeek</em>. Daarnaast bereik je op 10 minuten het centrum van Bilzen en de oprit van de E313. Kortom: de ideale locatie!<br /><br />Bij het betreden van de woning kom je terecht in de ruime <strong>inkomhal</strong> dewelke toegang geeft tot de lichtrijke <strong>leefruimte</strong>.<br />Achteraan de woning bevindt zich de volledig uitgeruste <strong>keuken</strong>, voorzien van een koelkast, spoelbak, vaatwasser, keramische kookplaat en combi-oven. Dankzij de grote raampartijen geniet je hier van veel natuurlijke lichtinval en een prachtig uitzicht over de <strong>tuin</strong>.<br />De keuken geeft tevens toegang tot een <strong>berging</strong> (met lavabo en aansluiting voor wasmachine en droogkast).<br />Op de benedenverdieping bevindt er zich ook nog een <strong>apart toilet</strong> met handenwasser.<br /><br />Op de <strong>eerste verdieping</strong> vind je een nachthal, twee <strong>slaapkamers</strong> en een <strong>badkamer</strong> (met inloopdouche, toilet en dubbele wastafel in meubel).<br /><br />De <strong>zolderverdieping</strong> werd volledig afgewerkt en kan dienst doen als extra slaapkamer, hobbyruimte...<br /><br /><strong>TROEVEN:</strong><br />- Volledig gerenoveerd in 2025<br />- Energiezuinig label B<br />- Ventilatiesysteem<br />- Vloerverwarming op de benedenverdieping<br />- Voorzieningen voor airco's op de slaapkamers reeds aanwezig<br />- Regenwaterput (7.500 L)<br />- Aankoop onder 2% registratierechten mogelijk!](https://images.immoscoop.be/cp-d1b7f98f951d35a82249b08b7321ca3f-w320.jpeg)
![[[ DIT PAND NEEMT DEEL AAN DE ERA OPEN HUIZEN DAG OP 13/6 VAN 11:00 TOT 12:00 ]]
Deze woning, uit 1956, gelegen in het mooie Eigenbilzen, werd volledig gestript en <strong>gerenoveerd in</strong> <strong>2025</strong>. <br />Ondanks de rustige omgeving geniet je hier van alle voorzieningen binnen handbereik. Zo vind je in de nabije omgeving o.a. een apotheek, tandarts, bakkerij én kan je genieten van prachtige wandelingen in de <em>Vallei van Krombeek</em>. Daarnaast bereik je op 10 minuten het centrum van Bilzen en de oprit van de E313. Kortom: de ideale locatie!<br /><br />Bij het betreden van de woning kom je terecht in de ruime <strong>inkomhal</strong> dewelke toegang geeft tot de lichtrijke <strong>leefruimte</strong>.<br />Achteraan de woning bevindt zich de volledig uitgeruste <strong>keuken</strong>, voorzien van een koelkast, spoelbak, vaatwasser, keramische kookplaat en combi-oven. Dankzij de grote raampartijen geniet je hier van veel natuurlijke lichtinval en een prachtig uitzicht over de <strong>tuin</strong>.<br />De keuken geeft tevens toegang tot een <strong>berging</strong> (met lavabo en aansluiting voor wasmachine en droogkast).<br />Op de benedenverdieping bevindt er zich ook nog een <strong>apart toilet</strong> met handenwasser.<br /><br />Op de <strong>eerste verdieping</strong> vind je een nachthal, twee <strong>slaapkamers</strong> en een <strong>badkamer</strong> (met inloopdouche, toilet en dubbele wastafel in meubel).<br /><br />De <strong>zolderverdieping</strong> werd volledig afgewerkt en kan dienst doen als extra slaapkamer, hobbyruimte...<br /><br /><strong>TROEVEN:</strong><br />- Volledig gerenoveerd in 2025<br />- Energiezuinig label B<br />- Ventilatiesysteem<br />- Vloerverwarming op de benedenverdieping<br />- Voorzieningen voor airco's op de slaapkamers reeds aanwezig<br />- Regenwaterput (7.500 L)<br />- Aankoop onder 2% registratierechten mogelijk!](https://images.immoscoop.be/cp-82377d71d97c7fbc779d13231738888e-w320.jpeg)
![[[ DIT PAND NEEMT DEEL AAN DE ERA OPEN HUIZEN DAG OP 13/6 VAN 11:00 TOT 12:00 ]]
Deze woning, uit 1956, gelegen in het mooie Eigenbilzen, werd volledig gestript en <strong>gerenoveerd in</strong> <strong>2025</strong>. <br />Ondanks de rustige omgeving geniet je hier van alle voorzieningen binnen handbereik. Zo vind je in de nabije omgeving o.a. een apotheek, tandarts, bakkerij én kan je genieten van prachtige wandelingen in de <em>Vallei van Krombeek</em>. Daarnaast bereik je op 10 minuten het centrum van Bilzen en de oprit van de E313. Kortom: de ideale locatie!<br /><br />Bij het betreden van de woning kom je terecht in de ruime <strong>inkomhal</strong> dewelke toegang geeft tot de lichtrijke <strong>leefruimte</strong>.<br />Achteraan de woning bevindt zich de volledig uitgeruste <strong>keuken</strong>, voorzien van een koelkast, spoelbak, vaatwasser, keramische kookplaat en combi-oven. Dankzij de grote raampartijen geniet je hier van veel natuurlijke lichtinval en een prachtig uitzicht over de <strong>tuin</strong>.<br />De keuken geeft tevens toegang tot een <strong>berging</strong> (met lavabo en aansluiting voor wasmachine en droogkast).<br />Op de benedenverdieping bevindt er zich ook nog een <strong>apart toilet</strong> met handenwasser.<br /><br />Op de <strong>eerste verdieping</strong> vind je een nachthal, twee <strong>slaapkamers</strong> en een <strong>badkamer</strong> (met inloopdouche, toilet en dubbele wastafel in meubel).<br /><br />De <strong>zolderverdieping</strong> werd volledig afgewerkt en kan dienst doen als extra slaapkamer, hobbyruimte...<br /><br /><strong>TROEVEN:</strong><br />- Volledig gerenoveerd in 2025<br />- Energiezuinig label B<br />- Ventilatiesysteem<br />- Vloerverwarming op de benedenverdieping<br />- Voorzieningen voor airco's op de slaapkamers reeds aanwezig<br />- Regenwaterput (7.500 L)<br />- Aankoop onder 2% registratierechten mogelijk!](https://images.immoscoop.be/cp-f3c91c3c51aff4f873729cf028ef4655-w320.jpeg)



