Appartement te koop in Pelt met 2 slaapkamers
Omschrijving
Nieuwbouwappartement te koop in Pelt
Nieuw in Pelt: Luxueus wonen in Agter de Heuf – Fase 3
Snel verhuizen mogelijk!
Ervaar zorgeloos wonen in het hart van Pelt met dit stijlvolle, levensloopbestendige appartement in Agter de Heuf – Fase 3. Gelegen op een rustige, groene toplocatie en voorzien van alle hedendaags comfort: vloerverwarming, ruime leefterrassen, warmtepomp, en rolstoeltoegankelijke lift.
Geniet van rust, privacy én directe toegang tot zorgvoorzieningen, winkels en horeca. Duurzaam, future-proof en klaar voor elke levensfase.
Bezoek dit unieke project en ontdek jouw nieuwe thuis.
Aankoop onder btw-stelsel (21% op constructieaandeel en 12% op grondaandeell).
Verplicht parkeerplaats (€26.500) en berging (€5.000,-) bij aan te kopen.
Contacteer ons voor meer info: 011/646.480. - info@eratournier.be
Gebouw
Terrein
Ligging
Indeling
Comfort
Energie
Locatie
Gilbert Seresiaplein 15, 3900 Pelt264.000 EUR
Gilbert Seresiaplein 15
3900 Pelt
Is dit haalbaar voor jou?
Simuleer snel je haalbaarheid
Versterk je bod met een haalbaarheidsattest
Zeker van je stuk? Vraag je persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC aan, voeg het toe aan je bod en toon de verkoper dat je bod financieel onderbouwd is. Zo kan jij andere huizenjagers een stap voor zijn.
Bereken je woonlening op maat
Iedere woonsituatie is anders. Simuleer vrijblijvend die van jou in detail en kom meteen te weten of je in aanmerking komt voor een persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC.













