Terug naar resultaten

Scoop: Huis te huur in Antwerpen met 1 slaapkamer

€ 895
FEPCF
78
1
1
Omschrijving

Charmant achterhuis vlakbij de Scheldekaaien

Dit appartement bevindt zich op een uitstekende locatie vlakbij de Scheldekaaien, omringd door tal van trendy hotspots waaronder het KMSKA!

Je komt binnen in de lichtrijke leefruimte die meteen weet te charmeren dankzij het overvloed aan natuurlijk daglicht en de warmte die de karaktervolle planchetvloeren uitstralen. Aangrenzend heb je zich een gerieflijke keuken die werd geïnstalleerd met een gasvuur, spoelbak, dampkap en voldoende kastruimte. Deze geeft uit op de gezellige buitenruimte, waar je in alle rust en privacy kan vertoeven te midden van de bruisende stadsdynamiek. Bovendien is er op het gelijkvloers nog een gastentoilet voorzien.

Op de eerste verdieping ontdek je een ruime slaapkamer en een uiteraard nog een badkamer die werd uitgerust met een douche, ligbad en toilet. Tot slot vervolledigt de aansluitende dressingruimte het geheel.

Enkel verhuur voor lange termijn! (geen co-housing of korte termijn verhuur).

Maandelijkse kosten: € 50,00 (inclusief provisie verwarming, water, elektriciteit en water gemene delen).

Bevindt zich niet in een risicozone voor overstromingen (P- en G-score C).

Gebouw

Type pand
Huis
Subtype
Huis
Bewoonbare oppervlakte
78 m²

Ligging

Omgeving / buurt
Stadskern
Openbaar vervoer nabij
Ja

Indeling

Aantal slaapkamers
1
Aantal badkamers
1
Type badkamer
Douche en ligbad

Comfort

Lift
Nee
Zwembad
Nee
Aansluiting gas
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
570
EPC-label
F

Ruimtelijke ordening

G(ebouw)-score
C (kleine overstromingskans onder huidig klimaat)
P(erceel)-score
C (kleine overstromingskans onder huidig klimaat)
Overstromingsgevoelig gebied
Niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied

Locatie

Goedehoopstraat 11, 2000 Antwerpen

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden