Appartement te koop in Schaarbeek met 2 slaapkamers
Omschrijving
Josaphatwijk | Gerenoveerd appartement van 102 m² met terras
Op een steenworp van het Josaphatpark bevindt zich dit prachtige gerenoveerde appartement van ca. 105 m², gelegen op de eerste verdieping van een verzorgd gebouw.
Het appartement onderscheidt zich door zijn ruime indeling en overvloedige natuurlijke lichtinval. Het omvat een ruime en lichte woonkamer, een uitgeruste keuken, twee comfortabele slaapkamers en een badkamer met zowel een ligbad als een douche. Aan de achterzijde bevindt zich een aangenaam terras waar u in alle rust van de buitenlucht kunt genieten.
Verder beschikt het appartement over dubbele beglazing en een privatieve kelder. Het energieprestatiecertificaat (EPC) heeft label B-.
Dankzij de uitstekende ligging in een gegeerde wijk van Schaarbeek, vlak bij het Josaphatpark, winkels, scholen en openbaar vervoer, biedt dit appartement een aangename woonomgeving met een ideale combinatie van comfort, ruimte en bereikbaarheid.
EPC: B-
Een bezoek waard!
Financieel
Gebouw
Terrein
Ligging
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Generaal Wahislaan 26 B2, 1030 Schaarbeek310.000 EUR
Generaal Wahislaan 26 B2
1030 Schaarbeek
Is dit haalbaar voor jou?
Simuleer snel je haalbaarheid
Versterk je bod met een haalbaarheidsattest
Zeker van je stuk? Vraag je persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC aan, voeg het toe aan je bod en toon de verkoper dat je bod financieel onderbouwd is. Zo kan jij andere huizenjagers een stap voor zijn.
Bereken je woonlening op maat
Iedere woonsituatie is anders. Simuleer vrijblijvend die van jou in detail en kom meteen te weten of je in aanmerking komt voor een persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC.





![Info: maxime.s@weinvest.be of 02 315 77 22<br /><br />SCHAARBEEK – Duplex met 4 slaapkamers in een gegeerde buurt<br /><br />Ideaal gelegen in Schaarbeek, in een gezochte wijk vlak bij parken, winkels, scholen en openbaar vervoer, zal deze ruime duplex u verleiden met zijn potentieel en strategische ligging.<br /><br />Gelegen in een kleine mede-eigendom zonder gemeenschappelijke kosten, biedt het pand een ideale indeling voor een gezin of als investering.<br /><br />De duplex bestaat momenteel uit een eerste verdieping met aangename leefruimtes en twee slaapkamers.<br /><br />De tweede verdieping biedt twee extra slaapkamers en een bergruimte.<br /><br />Het appartement dient opgefrist te worden, waardoor toekomstige kopers de mogelijkheid hebben om het volledig naar eigen smaak en behoeften in te richten.<br /><br />EPC > G - CO2: 171 kg/(m².jaar) - 854 [kWhEP/(m².jaar)]<br />Elektrische installatie niet conform.<br /><br />Een opportuniteit die u snel moet ontdekken!](https://images.immoscoop.be/cp-9f59a6585afdd6fc81786dcdec52f947-w320.jpeg)
![Info: maxime.s@weinvest.be of 02 315 77 22<br /><br />SCHAARBEEK – Duplex met 4 slaapkamers in een gegeerde buurt<br /><br />Ideaal gelegen in Schaarbeek, in een gezochte wijk vlak bij parken, winkels, scholen en openbaar vervoer, zal deze ruime duplex u verleiden met zijn potentieel en strategische ligging.<br /><br />Gelegen in een kleine mede-eigendom zonder gemeenschappelijke kosten, biedt het pand een ideale indeling voor een gezin of als investering.<br /><br />De duplex bestaat momenteel uit een eerste verdieping met aangename leefruimtes en twee slaapkamers.<br /><br />De tweede verdieping biedt twee extra slaapkamers en een bergruimte.<br /><br />Het appartement dient opgefrist te worden, waardoor toekomstige kopers de mogelijkheid hebben om het volledig naar eigen smaak en behoeften in te richten.<br /><br />EPC > G - CO2: 171 kg/(m².jaar) - 854 [kWhEP/(m².jaar)]<br />Elektrische installatie niet conform.<br /><br />Een opportuniteit die u snel moet ontdekken!](https://images.immoscoop.be/cp-0ce7d02f6aab6d5bf49fe1a6227cc705-w320.jpeg)
![Info: maxime.s@weinvest.be of 02 315 77 22<br /><br />SCHAARBEEK – Duplex met 4 slaapkamers in een gegeerde buurt<br /><br />Ideaal gelegen in Schaarbeek, in een gezochte wijk vlak bij parken, winkels, scholen en openbaar vervoer, zal deze ruime duplex u verleiden met zijn potentieel en strategische ligging.<br /><br />Gelegen in een kleine mede-eigendom zonder gemeenschappelijke kosten, biedt het pand een ideale indeling voor een gezin of als investering.<br /><br />De duplex bestaat momenteel uit een eerste verdieping met aangename leefruimtes en twee slaapkamers.<br /><br />De tweede verdieping biedt twee extra slaapkamers en een bergruimte.<br /><br />Het appartement dient opgefrist te worden, waardoor toekomstige kopers de mogelijkheid hebben om het volledig naar eigen smaak en behoeften in te richten.<br /><br />EPC > G - CO2: 171 kg/(m².jaar) - 854 [kWhEP/(m².jaar)]<br />Elektrische installatie niet conform.<br /><br />Een opportuniteit die u snel moet ontdekken!](https://images.immoscoop.be/cp-3c60d7c1c58abd9e6d752794f3233d18-w320.jpeg)





