Terug naar resultaten

Scoop: Appartement te koop in Anderlecht met 3 slaapkamers

100
3
2
Omschrijving

Zeer ruime penthouse met garagebox en 2 terrassen

Deze zeer ruime penthouse bevindt zich op de 8e verdieping van een centraal gelegen gebouw in Anderlecht. De lift gaat tot de 7e verdieping, waarna één trap toegang geeft tot het appartement.

Je komt binnen via een ruime inkomhal met vestiaire. De lichtrijke woonkamer sluit aan op een aangenaam terras met open zicht. De indeling bestaat verder uit drie slaapkamers, waarvan twee kamers toegang hebben tot een tweede groot terras, een badkamer met douche, toilet en berging, en een tweede badkamer met ligbad en toilet.

Het appartement beschikt ook over twee kelders, ideaal voor extra opbergruimte.
De garagebox moet verplicht worden aangekocht voor €27 000.

De woning is toe aan renovatie, maar biedt dankzij de oppervlakte en indeling heel wat mogelijkheden. Alles is volledig moduleerbaar, waardoor je het volledig naar eigen smaak kan inrichten.

Een interessant renovatieproject op topligging, met veel potentieel voor wie ruimte, licht en locatie belangrijk vindt.

Financieel

Kadastraal inkomen
1.556 €
Kadasteroppervlakte
8.901 m²

Gebouw

Type pand
Appartement
Subtype
Penthouse
Bewoonbare oppervlakte
100 m²

Indeling

Aantal slaapkamers
3
Oppervlakte slaapkamers
12,48 m²; 16,3 m²; 9,71 m²
Aantal badkamers
2

Comfort

Parlofoon
Ja
Lift
Ja
Aansluiting riolering
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
441
EPC-label
enums.EpcClass.G
Unieke code EPC
723.675

Ruimtelijke ordening

Dagvaarding
Nee
Vonnissen
Nee
Bouwvergunning
Ja

Locatie

Jean Sibéliuslaan 28, 1070 Anderlecht

232.000 EUR

Locatie

Jean Sibéliuslaan 28
1070 Anderlecht

Is dit haalbaar voor jou?

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden