Appartement te koop in Anderlecht met 2 slaapkamers
Omschrijving
Vernieuwd appartement met 2 slaapkamers op goede ligging
Prachtig gerenoveerd appartement met alle winkels en voorzieningen op wandelafstand.
Ben jij ook op zoek naar een 2 slaapkamer appartement voor eigen bewoning, of als investering?
We bieden je graag dit appartement aan dat volledig vernieuwd is (gunstig epc-score, conforme elektriciteit, ...) die voorzien is van het nodige comfort. Het is gelegen op de negengde verdieping en toegankelijk per lift.
Er is een ruime lichtrijke leefruimte met een volledig geïnstalleerde, kwalitatieve keuken met toegang tot het terras die uitkijkt op het groen.
Verder zijn er twee ruime slaapkamers, badkamer met een douche en wastafel en apart toilet aanwezig.
Het is optioneel om een gargebox aan te kopen ter waarde van 30.000 euro.
Financieel
Gebouw
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Marius Renardlaan 33, 1070 AnderlechtIs dit haalbaar voor jou?
Liever een voorstel op maat?
Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.














