Appartement te koop in Ganshoren met 1 slaapkamer
Omschrijving
Knus appartement, 60 m² en 1 slpk, 2 terrassen in Ganshoren!
Binnenkomen doe je hier met een glimlach. Dit appartement van 60m² voelt meteen licht en ruim aan dankzij de grote leefruimte die uitnodigt tot ontspannen en gezellig samenzijn. Vanuit de woonkamer stap je zo het eerste terras op, waar je ’s ochtends in alle rust van een koffie geniet. De keuken sluit naadloos aan en maakt het dagelijks leven praktisch en comfortabel.
De slaapkamer is aangenaam en rustig gelegen, een plek waar je elke dag fijn kunt ontwaken. De badkamer met ligbad geeft je dat extra vleugje comfort.
Bovendien beschikt het appartement over twee terrassen: ideaal om de avondzon mee te pakken of vrienden te ontvangen in een ongedwongen sfeer. Handig meegenomen is ook de private kelderberging, perfect voor extra opslag of als praktische aanvulling bij je woonruimte.
De ligging in Ganshoren combineert rust met bereikbaarheid, met winkels, openbaar vervoer en groene plekken binnen handbereik. Een plek die na een opfrissing je perfecte thuis kan worden.
Contacteer Luisa Simonian via 0498 88 81 70 of luisa.simonian@living-stone.be. Tot snel!
Financieel
Gebouw
Terrein
Ligging
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Johann Sebastian Bachlaan 10 18, 1083 Ganshoren195.000 EUR
Locatie
Johann Sebastian Bachlaan 10 18
1083 Ganshoren













