Appartement te koop in La Hulpe met 3 slaapkamers

AEPCA
254
3
3
Omschrijving

Waals-Brabant I Terhulpen

Dit nieuwe eigentijdse project, het resultaat van een samenwerking tussen Marc Corbiau en Vlassak-Verhulst, herbergt 12 exclusieve appartementen gehuisvest in twee villa's van elk 6 appartementen. Een werk van goudsmid verankerd in de groene gemeente La Hulpe, waar de vloeiende architectuur met elegantie in de natuur past.

Het Laurel-project opent via grote erkers naar een bosrijke tuin en de wateren van de Grand Étang, waardoor de buitenkant naar binnen wordt uitgenodigd.
Het biedt appartementen met 2 en 3 slaapkamers met een bruto oppervlakte van ± 225 m² tot ± 346 m², allemaal met terrassen van ± 34 m² tot ± 184 m² en tuinen van ± 57 m² en ± 548 m².

Andere: PEB A, kelders en overdekte parkeerplaatsen, fotovoltaïsche panelen, alarmen, gepantserde deuren, ondersteuning bij de materiaalkeuze.

Op een steenworp afstand van het Château de La Hulpe, in een rustige en groene omgeving, biedt het landgoed Laurel een rustige woonomgeving. Gelegen niet ver van de toegang tot Brussel en de plaatselijke winkels, zal het wandelaars en fietsers bekoren.

Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met Philippe Dijkmans op +32 (0) 475 45 77 20.

Financieel

Verkoop onder btw-stelsel
Ja
Onder constructie
Ja

Gebouw

Type pand
Appartement
Subtype
Gelijkvloers appartement
Bewoonbare oppervlakte
254 m²

Ligging

Omgeving / buurt
Bosrijk

Indeling

Aantal slaapkamers
3
Oppervlakte slaapkamers
55,2 m²; 25,4 m²; 18,6 m²
Aantal badkamers
3

Comfort

Airconditioning
Ja
Domotica
Ja
Parlofoon
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
40
EPC-label
A
Zonnepanelen
Ja

Ruimtelijke ordening

Overstromingsgevoelig gebied
Mogelijk overstromingsgevoelig gebied

1.840.000 EUR

Locatie


1310 La Hulpe

Is dit haalbaar voor jou?

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden