Scoop: Huis te koop in Ternat met 2 slaapkamers
Omschrijving
SLOOP-EN HEROPBOUW (6%) OP PERCEEL VAN 12 ARE IN TERNAT
GROTE TROEF: aangezien het een sloop- en heropbouwproject betreft, komt dit in aanmerking voor de aankoop aan het verlaagde btw-tarief van 6% (onder voorwaarden)!
Bent u op zoek naar een bouwgrond in Ternat (Sint-Katherina-Lombeek)? Wij bieden deze grond met een oppervlakte van 1274m² gelegen op Affligemstraat 9.
De ideale locatie voor het bouwen van een ruime nieuwbouwwoning - type driegevel - met prachtige tuinzone. De huidig aanwezige woning verkeerd in een af te breken staat.
Het perceel bevindt zich op wandelafstand van scholen, winkels, openbaar vervoer én het station. Met de wagen staat u vlot in centrum Ternat, Affligem en op de op-en afritten van de E40.
Ideaal voor zij die graag genieten van een vlotte bereikbaarheid!
Bouwvoorschriften
Het perceel is bestemd voor de oprichting van een ééngezinswoning in halfopen bouworde, met ruime tuin.
* Bouwdiepte: 15 m op het gelijkvloers ; 12 m op de eerste verdieping
* Maximale bouwbreedte: 11,5 m
De te hanteren bouwvoorschriften kunnen steeds worden opgevraagd. Deze voorschriften zijn louter ter informatieve titel, en zijn steeds onder voorbehoud van de te bekomen stedenbouwkundige vergunning.
Graag meer info? Neem gerust contact op voor een bezoek ter plaatse!
info@impromove.be - 02 887 80 56
Financieel
Gebouw
Terrein
Ligging
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Affligemstraat 9, 1740 Ternat199.000 EUR
Affligemstraat 9
1740 Ternat
36.029 - 40.564 EUR
Is dit haalbaar voor jou?
Liever een voorstel op maat?
Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.















