Scoop: Appartement te koop in Diegem met 2 slaapkamers
Omschrijving
Gerenoveerd 2 slaapkamer appartement in het centrum van Diegem met EPC A
Volledig gerenoveerd en instapklaar appartement met twee slaapkamers en een EPC A-label, centraal gelegen in Diegem.
Dit gerenoveerd appartement, op de eerste verdieping met lift, is goed gelegen vlakbij vele faciliteiten en uitvalswegen.
Vanuit de woonkamer geniet u van het prachtige uitzicht op een plas en een kasteel, wat een uniek en rustgevend karakter aan het geheel geeft.
Via de inkomhal, voorzien van ingebouwde vestiairekasten, bereikt u de lichtrijke leefruimte (27,5m²) en de volledig geïnstalleerde keuken.
De nachthal leidt naar twee slaapkamers van respectievelijk 9.6m² en 14m², een aparte toilet en een badkamer met inloopdouche en aansluitingen voor een wasmachine en droogkast .
De gordijnen en deels de verlichting zijn al geïnstalleerd. Collectieve verwarming op gas.
Op de kelderverdieping bevindt zich een privatieve bergruimte voor het appartement.
Bovenop het feit dat het appartement is instapklaar, is de ligging een absolute troef: het appartement is zeer gemakkelijk bereikbaar via de autosnelweg en het openbaar vervoer, en bevindt zich op korte afstand van scholen, winkels en het station.
Ideaal als investering of voor eigen bewoning.
SCOOP SALES met een vanafprijs van 295.000€.
Bezoekdagen op woensdag 5/8 en vrijdag 7/8 op afspraak: Boek nu al uw bezoek !
Financieel
Gebouw
Terrein
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Media & downloads
Locatie
Alfons de Cockplein 17 5, 1831 Diegem295.000 EUR
Alfons de Cockplein 17 5
1831 Diegem
Is dit haalbaar voor jou?
Liever een voorstel op maat?
Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.













