Huis te koop in Grimbergen met 6 slaapkamers
Omschrijving
Opbrengstgebouw met 2 grote eenheden
Solide opbrengstgebouw met een architecturale meerwaarde, gelegen in centrum van Strombeek-Bever. Het gebouw is vergund als 2 eenheden en is ingedeeld als volgt: een duplexappartement (135m²) met 4 slaapkamers, een badkamer, een ingerichte keuken, woon- en eetkamer met rechtstreekse toegang tot het terras en de tuin. Het appartement (101m²) op de 2e verdieping bestaat uit een ingerichte keuken, een woon- en eetkamer met toegang tot het terras, 2 slaapkamers en een ruime badkamer. Op straatniveau zijn er nog 2 aparte garageboxen, telkens met een bijhorende kelder met de aansluiting voor een wasmachine. Het gebouw beschikt over aparte tellers voor gas en elektriciteit + tussentellers voor het water en is overal voorzien van aluminium ramen met dubbele beglazing. EPC: D (duplex) en B (appartement 2e). Ideaal om één groot appartement zelf te gebruiken en het tweede appartement te verhuren als belegging! Mogelijke huurinkomsten na vernieuwingswerken: 2900 EUR/mnd (1600 EUR + 1300 EUR).
Financieel
Gebouw
Terrein
Ligging
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Grotewinkellaan 91, 1853 Grimbergen645.000 EUR
Grotewinkellaan 91
1853 Grimbergen
Is dit haalbaar voor jou?
Simuleer snel je haalbaarheid
Versterk je bod met een haalbaarheidsattest
Zeker van je stuk? Vraag je persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC aan, voeg het toe aan je bod en toon de verkoper dat je bod financieel onderbouwd is. Zo kan jij andere huizenjagers een stap voor zijn.
Bereken je woonlening op maat
Iedere woonsituatie is anders. Simuleer vrijblijvend die van jou in detail en kom meteen te weten of je in aanmerking komt voor een persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC.















