Terug naar resultaten

Scoop: Appartement te koop in Zaventem met 2 slaapkamers

AEPCA
92
2
1
Omschrijving

Uitzonderlijk duplexappartement met hoogwaardige afwerking aan The National Golf

Aan de rand van Tervuren, in de prestigieuze omgeving van The National Golf in Sterrebeek, bevindt zich dit elegante nieuwbouw duplexappartement van ca. 90 m². Een unieke opportuniteit voor zowel eigen bewoning als investering, dankzij de hoogwaardige ligging, de sterke huurvraag in de regio en de nabijheid van Brussel, internationale scholen en expats.

 

Het appartement beschikt over een inkomhal met vestiaire en gastentoilet, een lichtrijke leefruimte van ca. 28 m² met open, volledig uitgeruste keuken, een praktische wasruimte, twee slaapkamers en een badkamer met dubbele wastafel en douche. Eén van de slaapkamers geeft toegang tot het privatieve terras van ca. 12,5 m², waar u in alle rust kunt genieten van de groene omgeving.

 

Extra troeven zijn de gemeenschappelijke geothermische warmtepomp, videofonie, zonnescreens, kelderberging en twee parkeerplaatsen inbegrepen in de verkoopprijs. Verlichting en gordijnen zijn reeds geïnstalleerd, waardoor het appartement instapklaar is. Het appartement is momenteel verhuurd.

 

De ligging binnen het golfdomein biedt een uitzonderlijke woonkwaliteit, met winkels, openbaar vervoer, fitness met binnen- en buitenzwembad en internationale scholen zoals de American School, German School en British School of Brussels in de nabije omgeving.

 

Belangrijk: aangezien het om een nieuwbouwappartement gaat, valt de verkoopprijs onder het btw-regime van 21%.
Plan nu je bezichtiging op info@ap-p.be of door te bellen naar 078 /48 47 00.

Financieel

Verkoop onder btw-stelsel
Ja

Gebouw

Type pand
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
92 m²
Staat pand
Nieuwbouw

Terrein

Meest recente bestemming terrein
Woongebied

Indeling

Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Type keuken
Volledig afgewerkte keuken

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
52
EPC-label
A
Unieke code EPC
23094-G-OMV_2020018395/EP14073/A001/D01/SD022

Ruimtelijke ordening

Verkavelingsvergunning
Niet van toepassing

Locatie

du Roy de Blicquylaan 5 W, 1930 Zaventem

Is dit haalbaar voor jou?

Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Rentevoet
- %
JKP
- %
Totale kredietbedrag
- EUR
Totale kredietlast
- EUR

Liever een voorstel op maat?

Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.

Wat gebeurt er met je gegevens?

Wij helpen je op deze website bij het inschatten en aanvragen van een lening bij KBC Bank en verwerken daarbij je persoonsgegevens voor KBC Bank. Door op bovenstaande knop te klikken ga je er daarnaast mee akkoord dat wij jouw e-mailadres of andere elektronische identificatoren aan KBC doorgeven om onze samenwerking op te volgen. Meer informatie over deze verwerking kan je terugvinden in onze privacy policy.

Representatief voorbeeld

Voor een hypothecair krediet met een onroerende bestemming van 170.000 euro, volledig gewaarborgd door een hypothecaire inschrijving, met een looptijd van 240 maanden aan een vaste debetrentevoet van 5,48% en een jaarlijks kostenpercentage van 5,84%, betaal je 240 maandelijkse aflossingen van 1.154,79 euro, een dossierkost van 350 euro, 4.324,39 euro notariskosten en een totaal te betalen bedrag van 281.822,43 euro.

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden