Appartement te koop in Antwerpen met 1 slaapkamer

85
1
1
Omschrijving

GELIJKVLOERs NIEUWBOUW APPARTEMENT


Luxueuze nieuwbouw boetiekresidentie 'Arnold'  in de gegeerde Sint-Andrieswijk gelegen in een rustige autoluwe straat op wandelafstand van het bruisende stadsleven. Het project is een ideale mix van luxe, comfort en functionaliteit en is 100% future proof  (renderingen zijn waarheidsgetrouw qua afwerking en indeling). 
6% BTW mogelijk.

Indeling van het appartement:
Afzonderlijke ingang
Leefruimte: +/- 30m² Parket 
Keuken: +/- 6m² Parket  volledig ingericht en inbegrepen in de prijs zoals op de renders weergegeven.
Terras- tuin (zuid) +/- 20m² 
Slaapkamer 1: +/- 12m² Parket 
Badkamer : +/- 4.1m² inloopdouche en lavabo (volledig ingericht en inbegrepen in de prijs zoals op de renders weergegeven)
Berging: +/- 3 m² 
Afzonderlijk toilet

Staanplaats €40.000. Berging €5.000.Fietsenberging inbegrepen. Vloerverwarming, zonnepanelen, warmtepomp.
NICO Home control
3 dubbele beglazing
In het project zijn er verschillende appartementen beschikbaar, variërend van 1 tot 3 slaapkamers die allen voorzien zijn van een ruim zuid gericht terras en genieten van een zeer hoogwaardige eigentijdse afwerking. 6% BTW mogelijk. Plannen en lastenboek beschikbaar op aanvraag.  Meer info? 03/226.85.00.

Gebouw

Type pand
Appartement
Subtype
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
85 m²

Terrein

Meest recente bestemming terrein
Woongebied met een cult., hist. en/of esthetische waarde
Tuin
Ja
Oriëntatie tuin
Zuid

Indeling

Aantal slaapkamers
1
Aantal badkamers
1
Type keukens
Afgewerkte keuken; Volledig afgewerkte keuken

Comfort

Domotica
Ja
Lift
Ja
Aansluiting elektriciteit
Ja

Energie

E-peil
15
Zonnepanelen
Ja
Type beglazing
Driedubbel glas

Ruimtelijke ordening

Verkavelingsvergunning
Nee
Voorkooprecht
Nee
G(ebouw)-score
A (geen overstroming gemodelleerd)

Locatie

Schoytestraat 48, 2000 Antwerpen

449.000 EUR

Locatie

Schoytestraat 48
2000 Antwerpen

Is dit haalbaar voor jou?

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden