Appartement te koop in Antwerpen met 2 slaapkamers

AEPCA
136
2
2
Omschrijving

Wonen met prachtige panorama's en XXL-terrassen

Wilt u echt uw valiezen neerzetten en beginnen wonen? Zegt het u wel iets om te kijken hoe de boten langs het water varen? Ben je fan van toparchitectuur? Lees dan vooral verder.

Dit once-in-a-lifetime appartement ligt op de 10e verdieping van C.F. Møller en BRUT's SCHELDEZICHT.

 

- XXL-Terrassen (Zuidgericht & Noordgericht & Oostgericht)

- High end afwerking

- Skyline zichten op de Schelde en de Sinjorenstad

 

U vindt dit appartement op de tiende verdieping. Perfect voor ver-zichten maar nog voldoende connectie met de beweging op straat. De eigenaar heeft de standaard oplevering geëleveerd naar een nieuw en high-end-niveau. Denk keuken met mega-kookleiland, Quooker, Miele-toestellen,..air-conditioning, Decoratieve schilderstechnieken,.. alles voor het ultieme woonstgenot. Binnenkomen, ingemaakte kasten & apart funky geschilderd gastentoilet, Make-up spiegelhoekje. Toegang tot de eerste slaapkamer met eigen badkamer. Dromen van de bootjes terwijl je ze ziet varen. Achteraan ligt een tweede slaapkamer eveneens met badkamer en tweede toilet. Verder nog een netjes verstopte wasberging. En kunnen we het nu hebben over de terrassen? Een terras aan de kant van de stad. Voor je ochtendkoffie met zichten op alle Antwerpse eyecatchers. Een terras aan de oostkant over de gehele breedte van het appartement. En last but not least een terras op de zuidkant. Plaats voor een flinke tafel en buitensalon. 3.2.1. Vakantiemodus AAN..maar dan thuis.

 

Extra's : daktuin, wasruimte, fietsenatelier, gemeenschappelijke ruimte op verdieping 4.

Vraag achter onze parking mogelijkheden.

 

Bel ons nu om samen te gaan genieten van dit uitzicht! 03 283 05 00 - george@sinjoor.be

 

 

Financieel

Kadastrale info
3925/00H004

Gebouw

Type pand
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
136 m²
Bebouwde oppervlakte
136 m²

Terrein

Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Breedte perceel
39 m
Diepte perceel
20 m

Indeling

Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
2
Type keuken
Volledig afgewerkte keuken

Comfort

Lift
Ja
Aansluiting gas
Ja
Aansluiting water
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
57
EPC-label
A
Raamprofielen
Aluminium

Ruimtelijke ordening

Kadastraal plan
Ja
Dagvaarding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Bouwvergunning
Ja

Locatie

Jan Vanhoenackerstraat 16 1005, 2000 Antwerpen

Is dit haalbaar voor jou?

Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Rentevoet
- %
JKP
- %
Totale kredietbedrag
- EUR
Totale kredietlast
- EUR

Liever een voorstel op maat?

Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.

Wat gebeurt er met je gegevens?

Wij helpen je op deze website bij het inschatten en aanvragen van een lening bij KBC Bank en verwerken daarbij je persoonsgegevens voor KBC Bank. Door op bovenstaande knop te klikken ga je er daarnaast mee akkoord dat wij jouw e-mailadres of andere elektronische identificatoren aan KBC doorgeven om onze samenwerking op te volgen.

Representatief voorbeeld

Voor een hypothecair krediet met een onroerende bestemming van 170.000 euro, volledig gewaarborgd door een hypothecaire inschrijving, met een looptijd van 240 maanden aan een vaste debetrentevoet van 5,19% en een jaarlijks kostenpercentage van 5,54%, betaal je 240 maandelijkse aflossingen van 1.128,51 euro, een dossierkost van 350 euro, 4.324,39 euro notariskosten en een totaal te betalen bedrag van 275.516,45 euro.

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden