Appartement te koop in Antwerpen met 2 slaapkamers
Omschrijving
ANTWERPEN-CENTRUM - Appartement met zicht op de Schelde
Ontdek dit prachtige triplex appartement in Antwerpen, waar licht, ruimte en een uniek zicht op de Schelde samenkomen tot een uitzonderlijke woonervaring. Dankzij de grote raampartijen baadt het appartement de hele dag in natuurlijk licht, wat zorgt voor een warme en open sfeer.
De leefruimte sluit naadloos aan op de volledig geïnstalleerde keuken, ideaal voor wie houdt van comfortabel en stijlvol wonen. Aansluitend bevindt zich het gezellige balkon aan de eetkamer, perfect om te genieten van een ochtendkoffie of een ontspannen avond met zicht op het water.
Het appartement beschikt over twee volwaardige slaapkamers en één badkamer, wat het bijzonder geschikt maakt voor zowel gezinnen als koppels die extra ruimte wensen.
Als extra troef is er een praktische kelderberging in het gebouw, die zorgt voor bijkomende opbergruimte.
Kortom, een unieke kans om te wonen op een toplocatie in Antwerpen, met alle comfort en een adembenemend uitzicht op de Schelde.
Financieel
Gebouw
Terrein
Ligging
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Gorterstraat 14, 2000 AntwerpenIs dit haalbaar voor jou?
Liever een voorstel op maat?
Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.














