Scoop: Appartement te koop in Antwerpen met 2 slaapkamers
Omschrijving
Volledige nieuw duplexappartement bovenop Art-Deco-gebouw
Bovenop een karaktervol Art-Deco-gebouw bevindt zich dit volledig nieuwe duplexappartement, uitzonderlijk rustig gelegen op de 7de verdieping.
Dankzij de hoogte geniet u hier van prachtige uitzichten richting het MAS en de Kathedraal.
Met maar liefst drie terrassen is dit een bijzonder uniek aanbod. Via de stijlvolle, karakteristieke inkomhal bereikt u het nieuw gerealiseerde appartement.
De indeling is doordacht en comfortabel: een lichtrijke doorzonleefruimte met klassevol maatwerkmeubel op onderhoudsvriendelijke visgraatvloer, een volledig uitgeruste walnootkeuken met alle toestellen en toegang tot een aangenaam terras met avondzon. Verder vindt u op dit niveau een gastentoilet en een praktische wasberging/technische ruimte.
Via de interne trap bereikt u de slaapverdieping met twee volwaardige slaapkamers, waarvan één met eigen terras, en een stijlvolle badkamer met tweede toilet.
Deze totaal nieuwe en energiezuinige realisatie is uitgerust met onder meer een warmtepomp, ventilatie, koeling, zonnepanelen en doorgedreven isolatie. Het geheel werd afgewerkt met tijdloze, duurzame materialen en oog voor detail.
Verkoop onder registratierechten.
Financieel
Gebouw
Terrein
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Media & downloads
Locatie
Italiëlei 110 701, 2000 AntwerpenIs dit haalbaar voor jou?
Liever een voorstel op maat?
Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.















