Huis te koop in Antwerpen met 4 slaapkamers

BEPCB
218
64
4
3
Omschrijving

stabiel verhuurde opbrengsteigendom met 3 appartementen

Deze kleinschalige realisatie bevindt zich in de Lange Vlierstraat, een gezellige straat in de Sint-Andrieswijk. Een toplocatie in het hartje van Antwerpen met tal van antiekwinkeltjes en gezellige restaurants. Een vlotte bereikbaarheid is tevens gegarandeerd door de nabijheid van diverse invalswegen.

Dit gebouw werd recent volledig gerenoveerd en voorzien van 3 appartementen. Het gebouw is vergund en alle units zijn stabiel verhuurd.

Het gelijkvloers kreeg een appartement van ca 68 m² met één aparte slaapkamer aan de achterzijde en toegang tot een gezellige stadspatio van ca 7,5 m². De zwarte houten vloer en smaakvolle keukenafwerking springen meteen in het oog. Bovendien is de open keuken uitgerust met alle nodige inbouwtoestellen: vaatwasser, heteluchtoven, kookplaat en koelkast.

De badkamer met inloopregendouche, lavabomeubel en toilet bevinden zich in de kelder. Hier is tevens mogelijkheid tot het creëren van een dressing.

Het appartement op de eerste verdieping van ca 50 m² beschikt over een ruime, lichte leefruimte over de volledige gevelbreedte aan de straatkant. Een open keuken met alle inbouwtoestellen werd tegen de wand uitgewerkt, zodat er voldoende ruimte is voor een eettafel en salongedeelte. De aparte slaapkamer is aan de rustige achterzijde voorzien. Badkamer met inloopdouche, lavabomeubel en toilet.

Op de tweede en derde verdieping bevindt zich tenslotte een ruim duplexappartement van ca 105 m² met twee slaapkamers. Leefruimte met open keuken op de tweede verdieping en achtergelegen ruime badkamer met inloopdouche, lavabomeubel en toilet.

Een leuk uitgewerkte opkamer voorziet in extra ruimte onder de nok van het dak in de slaapkamers.

De kelderverdieping is voorzien van een privatieve kelderberging voor elk appartement. Hier bevinden zich eveneens alle individuele meters (aardgas, water en elektriciteit) per appartement.

Het gebouw is volledig verhuurd.

Financieel

Kadastraal inkomen
1.472 €

Gebouw

Type pand
Huis
Subtype
Appartementsgebouw
Bewoonbare oppervlakte
218 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
64 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied met een cult., hist. en/of esthetische waarde

Ligging

Omgeving / buurt
Stadskern

Indeling

Aantal slaapkamers
4
Aantal badkamers
3
Type badkamer
Douche

Comfort

Parlofoon
Ja
Lift
Nee
Zwembad
Nee

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
196
EPC-label
B
Unieke code EPC
20190226-0002131353-RES-2

Ruimtelijke ordening

Bestemming gebouw
Opbrengsteigendom
Dagvaarding
Nee
Dagvaarding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd

Locatie

Lange Vlierstraat 22, 2000 Antwerpen

850.000 EUR

Locatie

Lange Vlierstraat 22
2000 Antwerpen

Is dit haalbaar voor jou?

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden