Appartement te koop in Antwerpen met 3 slaapkamers
Omschrijving
Luxueus recent ruim appartement (A label) te Antwerpen-Zuid
Op de prestigieuze Amerikalei, op wandelafstand van alles wat ’t Zuid te bieden heeft — van trendy winkels en bruisende restaurants tot cultuur en openbaar vervoer — wacht dit schitterend instapklaar appartement op u.
Het ruime en lichtrijke interieur (176 m²) biedt een royale leefruimte met open keuken, gezellig terras en praktische bijkeuken.
De nachthal geeft toegang tot 2 ruime slaapkamers met ingebouwde dressings en 2 badkamers (waarvan 1 met ligbad en inloopdouche). Het appartement kan eenvoudig teruggebracht worden naar 3 slaapkamers (zie plan op website).
Troeven
Instapklaar, zeer luxueus afgewerkt
Veel licht en fantastisch gevoel van ruimte
Hoogwaardige afwerking met parket en vloerverwarming
Kleinschalig gebouw met lage kosten
Ook ideaal als investering dankzij topligging, instapklaar karakter en zeer sterke verhuur potentie.
Het appartement kan bovendien ook volledig gemeubeld worden aangekocht!
Tenslotte als kers op de taart beschikt het appartement nog over een inpandige, zeer ruime staanplaats (+/- 20m2) én kelderberging inbegrepen in de prijs!
Meer info vindt u via de website www.guldentopsvastgoed.be.
Een appartement dat luxe, licht en ruimte perfect combineert op één van de meest gegeerde locaties in Antwerpen.
Plan vandaag nog uw bezoek en ervaar zelf de unieke luxe en uitstraling van dit appartement: info@guldentopsvastgoed.be of 03/501.64.27
Financieel
Gebouw
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Media & downloads
Locatie
Amerikalei 19, 2000 Antwerpen785.000 EUR
Locatie
Amerikalei 19
2000 Antwerpen














