Appartement te koop in Antwerpen met 2 slaapkamers

AEPCA
116
258
2
1
Omschrijving

Nieuwbouw appartement met 2-3 slpks en terras Markgravewijk

Vlakbij de Markgravewijk vinden we in de Lange Lozanastraat te Antwerpen dit nieuwbouw appartement te koop. Naar bereikbaarheid kan je niet centraler wonen! Het centrum van Antwerpen bevindt zich op slechts enkele minuten met de fiets of te voet. In no time bereik je allerlei winkels, horecagelegenheden, openbaar vervoer en scholen.

 

Het nieuwbouw appartement is super lichtrijk en heeft een bruikbare oppervlakte van zo'n 116m², heeft 2 of 3 slaapkamers, een ruim terras (7m²) en een kelder.

 

** de foto's die getoond worden zijn foto's van het ondergelegen appartement dat reeds afgewerkt werd **

 

Indeling

- inkomhal

- apart toilet

- woonkamer en eetkamer

- extra kamer; ideaal als bureau of slaapkamer (12m)

- open geïnstalleerde keuken

- berging met aansluitingen wasmachine/droogkast

- slaapkamer 1 (27m²)

- slaapkamer 2 (9m²)

- ruim terras (7m²)

- badkamer met inloopdouche en dubbele lavabo's

- kelderberging

 

Algemeen

- lift aanwezig

- totaalrenovatie gebouw 2024; nieuwbouw vanaf V4

- vernieuwd en geïsoleerd dak

- individuele nutsvoorzieningen

- fietsenberging

 

Troeven

- centrale locatie

- nieuwbouw

- ruim terras

 

Deze verkoop valt onder het btw-stelsel van 21%.

 

Ben jij geïnteresseerd in dit nieuwbouw appartement te koop in Antwerpen, ben je op zoek naar ander vastgoed, een investering of wens je de waarde van jouw eigendom te kennen? Dan ben je bij BOLT immo aan het juiste adres! Wij helpen jou graag verder.

Financieel

Verkoop onder btw-stelsel
Ja
Kadastrale info
1576/00G002
Beschikbaarheid
Vanaf akte

Gebouw

Type pand
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
116 m²
Bebouwde oppervlakte
185 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
258 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Breedte perceel
8 m

Ligging

Afstand tot openbaar vervoer
82 m
Afstand tot school
76 m

Indeling

Aantal slaapkamers
2
Oppervlakte slaapkamers
27 m²; 9 m²
Aantal badkamers
1

Comfort

Lift
Ja
Aansluiting gas
Ja
Aansluiting water
Ja

Energie

EPC-label
A
Type beglazing
Dubbel glas
Raamprofielen
Aluminium

Ruimtelijke ordening

Kadastraal plan
Ja
Dagvaarding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Bouwvergunning
Ja

Locatie

Lange Lozanastraat 217 A V4, 2018 Antwerpen

440.000 EUR

Locatie

Lange Lozanastraat 217 A V4
2018 Antwerpen

Is dit haalbaar voor jou?

Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Rentevoet
- %
JKP
- %
Totale kredietbedrag
- EUR
Totale kredietlast
- EUR

Liever een voorstel op maat?

Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.

Wat gebeurt er met je gegevens?

Wij helpen je op deze website bij het inschatten en aanvragen van een lening bij KBC Bank en verwerken daarbij je persoonsgegevens voor KBC Bank. Door op bovenstaande knop te klikken ga je er daarnaast mee akkoord dat wij jouw e-mailadres of andere elektronische identificatoren aan KBC doorgeven om onze samenwerking op te volgen.

Representatief voorbeeld

Voor een hypothecair krediet met een onroerende bestemming van 170.000 euro, volledig gewaarborgd door een hypothecaire inschrijving, met een looptijd van 240 maanden aan een vaste debetrentevoet van 5,34% en een jaarlijks kostenpercentage van 5,70%, betaal je 240 maandelijkse aflossingen van 1.142,12 euro, een dossierkost van 350 euro, 4.324,39 euro notariskosten en een totaal te betalen bedrag van 278.782,79 euro.

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden