Appartement te koop in Antwerpen met 1 slaapkamer
€ 182.000
Is dit haalbaar voor jou?Omschrijving
appartement met zicht op het stadspark
Gelegen op de eerste verdieping van een verzorgd gebouw met lift bevindt zich dit te renoveren appartement boordevol potentieel.
Via de inkomhal op parketvloer, met praktische berging en een apart gastentoilet, betreedt u het appartement. De lichtrijke woonkamer met mooie parketvloer zorgt voor een warme en gezellige sfeer. Verder beschikt het appartement over een keuken, een badkamer met ligbad en een volwaardige slaapkamer.
Een ondergrondse kelderberging biedt extra opbergruimte.
Dankzij de centrale ligging zijn winkels, openbaar vervoer en andere voorzieningen vlot bereikbaar, wat het zowel voor eigen bewoning als investering bijzonder interessant maakt. Het appartement is momenteel verhuurd aan €500 per maand.
Bent u op zoek naar een centraal gelegen woonst die u volledig naar eigen smaak kan renoveren? Dan is dit een unieke opportuniteit! ✨
Financieel
Kadastraal inkomen
842 €
Gebouw
Type pand
Appartement
Subtype
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
52 m²
Terrein
Perceeloppervlakte
157 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Indeling
Aantal slaapkamers
1
Aantal badkamers
0
Aantal toiletten
1
Comfort
Lift
Ja
Aansluiting elektriciteit
Ja
Aansluiting gas
Ja
Energie
EPC-score (kWh/(m² jaar))
264
EPC-label
C
E-peil
0
Ruimtelijke ordening
Verkavelingsvergunning
Nee
Voorkooprecht
Nee
G(ebouw)-score
C (kleine overstromingskans onder huidig klimaat)
Locatie
Van Eycklei 39 A2, 2018 Antwerpen182.000 EUR
Van Eycklei 39 A2
2018 Antwerpen
Is dit haalbaar voor jou?
Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Liever een voorstel op maat?
Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.














