Appartement te koop in Antwerpen met 2 slaapkamers
Omschrijving
APPARTEMENT MET LEUK TERRAS TE ANTWERPEN ZUID
Te renoveren appartement met terras in rustige buurt van Zuid-Antwerpen
In de aangename woonomgeving rond de stokerij van Elixir d’Anvers, vlak bij het groene Park Hof van Leysen, bevindt zich dit te renoveren appartement op de derde verdieping van een kleinschalig gebouw zonder lift. De ligging nabij de Van Schoonbekestraat staat garant voor een vlotte bereikbaarheid en een stedelijke wooncontext met alle voorzieningen in de buurt.
Indeling van het appartement:
-
Leefruimte: Grote kamer van ca. 25 m² met rechtstreekse lichtinval.
-
Keuken: Afzonderlijke keukenruimte met toegang tot het terras.
-
Terras: Buitenterras van ca. 6 m², gericht naar de achterzijde van het gebouw.
-
Slaapkamers:
-
Een ruime slaapkamer van ca. 12 m².
-
Een tweede, compacte kamer (ca. 5 m²) die bruikbaar is als bureau, dressing of logeerkamer.
-
-
Badkamer: Ingericht met douche, lavabo en toilet.
-
Kelder: Privatieve, ruime kelderberging inbegrepen.
Dit appartement op de derde verdieping – enkel bereikbaar via trap – biedt een efficiënte indeling, een aangenaam terras en extra bergruimte in de kelder. Ideaal voor wie een pand zoekt met renovatiemogelijkheden op een goed gelegen locatie in Antwerpen-Zuid.
Interesse? Bel 03 535 12 75 voor meer informatie of een bezoek ter plaatse.
BEWOONBARE OPPERVLAKTE: De vermelde “bewoonbare oppervlakte” is gebaseerd op de “bruikbare vloeroppervlakte” zoals vermeld in het EPC.
RENOVATIEPLICHT: Gebouwen met een energielabel “E” of “F” zullen verplicht binnen de 5 jaar energetisch gerenoveerd moeten worden en dit zodat ze minstens over een energielabel “D” beschikken. Bij dit pand zal de renovatieplicht dus van toepassing zijn.
Gebouw
Terrein
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
249.000 EUR
Locatie
2018 Antwerpen
















