Huis te koop in Antwerpen met 3 slaapkamers
€ 338.000
Is dit haalbaar voor jou?Omschrijving
Zeer mooie woning met garage op gunstige ligging. Deze halfopen woning is gelegen op een mooi perceel van +- 255m². De woning bestaat uit een grote woonkamer, keuken, veranda, apart toilet, inkomhal, badkamer met ligbad – douche combinatie, 2 ruime slaapkamers en 1 kleinere slaapkamer, zolderruimte, een grote tuin met terras en een grote garage in de tuin. Keuring elektriciteit is conform. Nieuwe gascondensatieketel geplaatst in 2025. Verder is er ook een zonneboiler voorzien. EPC: 499 kWh/m²jaar (label E). VP: € 338.000,-
Gebouw
Type pand
Huis
Subtype
Huis
Type bebouwing
Halfopen
Terrein
Perceeloppervlakte
255 m²
Indeling
Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
1
Aantal toiletten
2
Energie
EPC-score (kWh/(m² jaar))
499
EPC-label
E
Keuringsattest elektriciteit
Ja, conform
Locatie
Dublinstraat 10, 2030 Antwerpen338.000 EUR
Dublinstraat 10
2030 Antwerpen
Is dit haalbaar voor jou?
Met de expertise van
1
Simuleer snel je haalbaarheid
Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Met de expertise van
2
Versterk je bod met een haalbaarheidsattest
Zeker van je stuk? Vraag je persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC aan, voeg het toe aan je bod en toon de verkoper dat je bod financieel onderbouwd is. Zo kan jij andere huizenjagers een stap voor zijn.
Met de expertise van
3
Bereken je woonlening op maat
Iedere woonsituatie is anders. Simuleer vrijblijvend die van jou in detail en kom meteen te weten of je in aanmerking komt voor een persoonlijk haalbaarheidsattest van KBC.
















