Appartement te koop in Antwerpen met 3 slaapkamers
€ 414.587
Is dit haalbaar voor jou?Omschrijving
App A3-2.1 Energiezuinig appartement met 3 slaapkamers en terras op de 2e verdieping
Modern appartement (E-peil A) van 98 m² met 3 slaapkamers en een ruim terras van 29 m² op de tweede verdieping.
De leefruimte met open keuken baadt in natuurlijk licht en biedt toegang tot het terras met uitzicht op het groen.
Inclusief fietsberging. Mogelijkheid tot aankoop berging en autostaanplaats.
📞 T 03 388 03 28 ✉️ info@matexi.be 💻 matexi.be
De leefruimte met open keuken baadt in natuurlijk licht en biedt toegang tot het terras met uitzicht op het groen.
Inclusief fietsberging. Mogelijkheid tot aankoop berging en autostaanplaats.
📞 T 03 388 03 28 ✉️ info@matexi.be 💻 matexi.be
Gebouw
Type pand
Appartement
Subtype
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
98,42 m²
Terrein
Oriëntatie tuin
West
Indeling
Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
1
Aantal toiletten
0
Comfort
Lift
Ja
Energie
E-peil
0
Keuringsattest elektriciteit
Ja, niet conform
Ruimtelijke ordening
Verkavelingsvergunning
Nee
Voorkooprecht
Nee
Locatie
Reinaartlaan 67, 2050 Antwerpen414.587 EUR
Locatie
Reinaartlaan 67
2050 Antwerpen














![[[ DIT PAND NEEMT DEEL AAN DE ERA OPEN HUIZEN DAG OP 6/12 VAN 11:00 TOT 12:00 ]]
Bent u op zoek naar een mooi afgewerkt dakappartement gelegen op een TOPlocatie? Lees hier dan zeker even verder!<br /><br />3de V: Bij het binnen komen kan u direct een plekje vinden om uw jas op te hangen - welkom thuis!<br /><br />Aan onze rechterzijde vinden we de goed onderhouden badkamer met inloopdouche en dubbele wastafel (6 m²), het aparte toilet en de technische ruimte (2 m²).<br /><br />De 2 slaapkamers (13m² en 6m²) vinden we aan de overkant van de hal en bieden licht, rust en comfort. Let vooral ook op de glazen deuren die hier alles mooi tot zijn recht laten komen.<br /><br />Iets verderop komt u in een indrukwekkende leefruimte met open keuken van 40 m², waar door de grote raampartijen licht en ruimte ook hier centraal staan.<br /><br />U kan niet alleen de zon volgen vanuit de woonkamer.<br />Aan weerszijden van het appartement zijn er ook terrassen (deuren met veiligheidsglas) om te genieten na een lange dag.<br /><br />Het grote pronkstuk hier is het terras dat zelfs groter meet dan de gehele leefruimte, .... een mooi en makkelijk te onderhouden terras (kunstgras) van maar liefst 45m² mét extra opbergruimte! Genieten van zon of schaduw - u kiest! <br /><br />Een overdekte staanplaats is beschikbaar iets verderop en kan u aankopen voor € 28.000 <br />Of parkeert u graag in een garagebox, dan is deze ook beschikbaar voor € 40.000 <br /><br />Zou dit uw ideale woning kunnen zijn?<br />Contacteer dan nu uw makelaar voor een bezichtiging](https://images.immoscoop.be/cp-13d65e353d11f1827c88546d2070acf0-w320.jpeg)
![[[ DIT PAND NEEMT DEEL AAN DE ERA OPEN HUIZEN DAG OP 6/12 VAN 11:00 TOT 12:00 ]]
Bent u op zoek naar een mooi afgewerkt dakappartement gelegen op een TOPlocatie? Lees hier dan zeker even verder!<br /><br />3de V: Bij het binnen komen kan u direct een plekje vinden om uw jas op te hangen - welkom thuis!<br /><br />Aan onze rechterzijde vinden we de goed onderhouden badkamer met inloopdouche en dubbele wastafel (6 m²), het aparte toilet en de technische ruimte (2 m²).<br /><br />De 2 slaapkamers (13m² en 6m²) vinden we aan de overkant van de hal en bieden licht, rust en comfort. Let vooral ook op de glazen deuren die hier alles mooi tot zijn recht laten komen.<br /><br />Iets verderop komt u in een indrukwekkende leefruimte met open keuken van 40 m², waar door de grote raampartijen licht en ruimte ook hier centraal staan.<br /><br />U kan niet alleen de zon volgen vanuit de woonkamer.<br />Aan weerszijden van het appartement zijn er ook terrassen (deuren met veiligheidsglas) om te genieten na een lange dag.<br /><br />Het grote pronkstuk hier is het terras dat zelfs groter meet dan de gehele leefruimte, .... een mooi en makkelijk te onderhouden terras (kunstgras) van maar liefst 45m² mét extra opbergruimte! Genieten van zon of schaduw - u kiest! <br /><br />Een overdekte staanplaats is beschikbaar iets verderop en kan u aankopen voor € 28.000 <br />Of parkeert u graag in een garagebox, dan is deze ook beschikbaar voor € 40.000 <br /><br />Zou dit uw ideale woning kunnen zijn?<br />Contacteer dan nu uw makelaar voor een bezichtiging](https://images.immoscoop.be/cp-5d4ad427da7d5f5b2f837d10eb3a5ba8-w320.jpeg)
![[[ DIT PAND NEEMT DEEL AAN DE ERA OPEN HUIZEN DAG OP 6/12 VAN 11:00 TOT 12:00 ]]
Bent u op zoek naar een mooi afgewerkt dakappartement gelegen op een TOPlocatie? Lees hier dan zeker even verder!<br /><br />3de V: Bij het binnen komen kan u direct een plekje vinden om uw jas op te hangen - welkom thuis!<br /><br />Aan onze rechterzijde vinden we de goed onderhouden badkamer met inloopdouche en dubbele wastafel (6 m²), het aparte toilet en de technische ruimte (2 m²).<br /><br />De 2 slaapkamers (13m² en 6m²) vinden we aan de overkant van de hal en bieden licht, rust en comfort. Let vooral ook op de glazen deuren die hier alles mooi tot zijn recht laten komen.<br /><br />Iets verderop komt u in een indrukwekkende leefruimte met open keuken van 40 m², waar door de grote raampartijen licht en ruimte ook hier centraal staan.<br /><br />U kan niet alleen de zon volgen vanuit de woonkamer.<br />Aan weerszijden van het appartement zijn er ook terrassen (deuren met veiligheidsglas) om te genieten na een lange dag.<br /><br />Het grote pronkstuk hier is het terras dat zelfs groter meet dan de gehele leefruimte, .... een mooi en makkelijk te onderhouden terras (kunstgras) van maar liefst 45m² mét extra opbergruimte! Genieten van zon of schaduw - u kiest! <br /><br />Een overdekte staanplaats is beschikbaar iets verderop en kan u aankopen voor € 28.000 <br />Of parkeert u graag in een garagebox, dan is deze ook beschikbaar voor € 40.000 <br /><br />Zou dit uw ideale woning kunnen zijn?<br />Contacteer dan nu uw makelaar voor een bezichtiging](https://images.immoscoop.be/cp-98f851c23abbc37b28d1f0868fbec35c-w320.jpeg)