Huis te koop in Antwerpen met 4 slaapkamers
Omschrijving
Ruime stadswoning met 4 slaapkamers
Wonen in de stad zonder in te boeten aan ruimte? Met vier slaapkamers, twee badkamers, een grote open keuken en een stadskoer heb je in deze woning verrassend veel plaats. Handig voor minder mobiel is: het huis heeft een lift en is volledig aangepast aan mindervaliden.
De verzorgde inkomhal geeft via een automatische schuifdeur uit op de woonkamer. De kamerbrede ramen zorgen hier voor veel lichtinval, de witte sierhaard voor charme. De eetkamer ligt achter de woonkamer en heeft dezelfde zwart-witte tegels. Door de glazen koepel valt extra daglicht binnen.
De open keuken is volledig uitgerust met een 5-pits gasfornuis, dampkap, vaatwasser, dubbele spoelbak, twee combiovens, een heteluchtoven, stoomoven en een ruime koel-vriescombinatie.
Ook de keuken heeft een lichtkoepel. Ze geeft uit op de stadskoer, een aangename buitenruimte met een grote boom met een mooi groen bladerdek. Zo heb je in de zomer meteen natuurlijke schaduw buiten.
Ook nog op het gelijkvloers: een eerste badkamer met inloopdouche, toilet, handenwasser, en een raam voor licht en natuurlijke verluchting.
Vier volwaardige slaapkamers
Op de eerste tussenverdieping vind je de tweede, bijzonder ruime badkamer. Die heeft een groot ligbad, een dubbele spoelbak, een toilet en mooie, sobere tegels op de vloer en tegen de muur. Voor wie niet op eigen kracht de trap op kan: de woning heeft een lift tussen de woonkamer, de badkamer op de tussenverdieping en een slaapkamer op de eerste verdieping. De woning heeft in totaal vier slaapkamer, twee op elk van de bovenste verdiepingen. Die zijn allemaal afgewerkt met laminaat. Dankzij de grote ramen komt er in elke slaapkamer veel licht binnen.
Nood aan opslagruimte? Die is er in overvloed in de grote, droge kelder.
Vlakbij Park Spoor Noord
Deze residentiële buurt vlakbij Park Spoor Noord heeft alles wat je zoekt. Je dagelijkse boodschappen doe je in één van de vele buurtwinkels, voor grotere inkopen heb je een Aldi, Lidl én Albert Heijn om de hoek. Zwemmen kan je in het prachtige art-decobad in de Veldstraat. Met het openbaar vervoer, de fiets of de auto sta je zo overal binnen en buiten de stad. Maar misschien wil je je eigen wijk niet eens uit? De sites van het vroegere Stuivenbergziekenhuis én het Slachthuis worden allebei opgewaardeerd, de buurt zal er alleen maar populairder op worden de komende jaren.
Dit pand is onderworpen aan de renovatieverplichting
Financieel
Gebouw
Terrein
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
August Sniedersstraat 41, 2060 Antwerpen374.000 EUR
Locatie
August Sniedersstraat 41
2060 Antwerpen















