Appartement te koop in Antwerpen met 2 slaapkamers
Omschrijving
Luxueus gerenoveerd duplexappartement
Luxueuze en lichtrijke renovatie in Antwerpen Noord, dat is deze penthouseduplex in enkele woorden. Denk: stijlvolle, tijdloze materialen, grote ramen, een balzaal van een leefruimte met een open keuken en terras, twee ruime kamers én twee badkamers. Alstublieft!
In een brede straat met heel wat bomen en parkeerplaatsen, vind je op huisnummer 73 deze verzorgde, witte gevel. Via de nette inkomhal met z’n hoge plafonds en sierlijsten ga je met de trap naar boven, waar je op de derde verdieping binnenstapt in de leefruimte van de duplex. Die is enorm, met z’n 44 m², met een prachtige, warme doorlopende parktvloer. Het licht stroomt hier overal binnen, dankzij de 5 grote ramen aan de straatzijde en de dubbele glazen deur achter de open keuken. Je hebt hier in de leefruimte naast enorm veel plaats voor een groot salon en een bureautje of leeshoek, ook nog een handige ingemaakte vestiairekast, maatkasten onder de trap én toegang tot een apart gastentoilet met lavabo.
De open keuken is strak en tijdloos, met witte greeploze frontjes en een composiet werkblad, en een grote toog waaraan je kunt eten.
Je hebt hier een elektrisch vuur, dampkap, spoelbak, oven, microgolfoven, koelkast, diepvriezer en vaatwasser - allemaal kwaliteitstoestellen van Siemens en Bosch. Zowel in de keuken als in de leefruimte heb je inbouwspotjes.
Van hieruit stap je zo het overdekte, betegelde terras op. Een heerlijke buitenplek op het oosten – je hebt hier dus al zon vanaf ’s ochtends en toch zit je het hele jaar door beschut!
Via een trapje achter de keuken ga je een halve verdieping naar beneden, naar de eerste, lichte slaapkamer achteraan op parket, waarbij je de eerste moderne, betegelde badkamer passeert links. Die heeft een ruime inloopdouche, brede lavabo met meubel en spiegel, een toilet en aansluiting voor je wasmachine en droogkast.
De tweede kamer bevindt zich op de bovenverdieping, die je via de trap in de living bereikt. Ook hier heb je weer die mooie parketvloer, en een aparte betegelde badkamer met een inloopdouche met metrotegeltjes, en een lavabo met meubel. De kamer zelf bevindt zich onder het dak, en meet ruim 21 m²! Door de grote veluxen komt er overdag heel wat licht binnen en kan je ’s nachts vallende sterren tellen…
Hotspot in het gegeerde Antwerpen Noord
Je woont hier in Antwerpen Noord, in een buurt die steeds gegeerder wordt. Niet moeilijk, want je bent van hieruit zo op het Eilandje, de Leien met z’n openbaar vervoer, het oude stadscentrum en park Spoor Noord. Aan supermarkten geen gebrek, met een Lidl en een Aldi nét om de hoek. En op het Sint-Jansplein verderop is het marktdag op woensdag en op vrijdag!
Financieel
Gebouw
Terrein
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
De Pretstraat 73 301, 2060 Antwerpen339.000 EUR
Locatie
De Pretstraat 73 301
2060 Antwerpen














