Omschrijving

Autostaanplaats in nieuwbouw

HUURKOOP MOGELIJK!

Ben je op zoek naar een of meerdere autostaanplaatsen voor jezelf of als investering in vastgoed? Dan is dit een uitgelezen kans! Autostaanplaatsen bieden een uitstekende investering met weinig onderhoud en minimale inspanning. Je kan ze zelf verhuren met huurcontracten die eenvoudig maandelijks opzegbaar zijn. De autostaanplaatsen liggen in een rustige, autoluwe straat, wat het in- en uitrijden bijzonder gemakkelijk maakt. 

Verkoop onder BTW-stelsel.

(woongebied, vergunning, geen verkavelingsvergunning, voorkooprecht, geen  rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd)

Gebouw

Type pand
Garage / Parkeerplaats
Subtype
Garage
Nieuw gebouw
Ja

Terrein

Meest recente bestemming terrein
Woongebied

Indeling

Aantal slaapkamers
0
Aantal badkamers
0
Aantal toiletten
0

Comfort

Lift
Nee

Energie

E-peil
0
Keuringsattest elektriciteit
Ja, conform

Ruimtelijke ordening

Voorkooprecht
Ja
Beschermd erfgoed
Nee

Locatie

Congresstraat 7 -29, 2060 Antwerpen

27.000 EUR

Locatie

Congresstraat 7 -29
2060 Antwerpen

Is dit haalbaar voor jou?

Minimale eigen inbreng
-EUR
Maandlast
-EUR/maand
Rentevoet
- %
JKP
- %
Totale kredietbedrag
- EUR
Totale kredietlast
- EUR

Liever een voorstel op maat?

Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.

Wat gebeurt er met je gegevens?

Wij helpen je op deze website bij het inschatten en aanvragen van een lening bij KBC Bank en verwerken daarbij je persoonsgegevens voor KBC Bank. Door op bovenstaande knop te klikken ga je er daarnaast mee akkoord dat wij jouw e-mailadres of andere elektronische identificatoren aan KBC doorgeven om onze samenwerking op te volgen.

Representatief voorbeeld

Voor een hypothecair krediet met een onroerende bestemming van 170.000 euro, volledig gewaarborgd door een hypothecaire inschrijving, met een looptijd van 240 maanden aan een vaste debetrentevoet van 5,25% en een jaarlijks kostenpercentage van 5,60%, betaal je 240 maandelijkse aflossingen van 1.133,95 euro, een dossierkost van 350 euro, 4.324,39 euro notariskosten en een totaal te betalen bedrag van 276.819,36 euro.

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden