Scoop: Huis te koop in Antwerpen met 3 slaapkamers
Omschrijving
Opbrengstgebouw met 3 units aan wijk 'den Dam'
De woning is gelegen in wijk 'den Dam' dat aan Park Spoor Noord ligt. Een opkomende buurt die historisch verbonden is met de haven en de slachthuissite en momenteel een grote metamorfose ondergaat. De wijk heeft een dorpse sfeer, is multicultureel en heeft een mix van oude arbeiderswoningen en nieuwe woonprojecten, kantoren, scholen, horeca en recreatie.
De woning bestaat uit 3 units waarvan 2 appartementen en 1 studentenkot.
Het gelijkvloerse appartement heeft als indeling een inkomhal - een open keuken - een grote living met hoog plafond - een badkamer met ligbad - een grote koer - een slaapkamer - een extra kamer dat kan dienen als dressing, bureau of hobbykamer.
Op de eerste verdieping bevindt zich het tweede appartement en heeft als indeling een inkomhal - een living - een eetkamer - een grote keuken - door de houten deur ga je met een trapje naar beneden in de badkamer - aansluitend ligt de slaapkamer.
Op de bovenste verdieping bevindt zich het studentenkot met als indeling een inkomhal - een slaapkamer - een woonkamer dat eveneens als slaapkamer gebruikt kan worden - een keuken met eetplaats - de badkamer met ligbad en toilet bevindt zich op een tussenverdiep.
Troeven: Opkomende buurt - ruime appartementen - binnenkoer - kelder
Financieel
Gebouw
Terrein
Indeling
Comfort
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Viaduct Dam 39, 2060 AntwerpenIs dit haalbaar voor jou?
Liever een voorstel op maat?
Vertel meer over je project en je persoonlijke situatie en KBC berekent je persoonlijke rentevoet. Je ontvangt onmiddellijk feedback of je lening haalbaar is en je kunt je aanvraag volledig digitaal afronden. Zelfs als je geen KBC-klant bent.















